ההופעה הפרחונית של ג'ניפר לופז

הכוכבת הופיעה ב"טודיי" עם לבוש אביבי במיוחד שכלל גרביונים פרחוניים ונוצצים. בדרך כלל היא מלכת הסטייל אבל הפעם הלוק נראה לא משהו. לפחות היא גורמת לי להתגעגע לזוהר ארגוב והלהיט "הפרח בגני"

איך נדע שהאביב הגיע? נזרוק מבט לעברה של ג'ניפר לופז, האשה שתמיד מצליחה להיראות כמו מגה דיווה, שהופיעה בטודיי בלוק כחול ופרחוני ויש שיגידו קצת פרחי בקטע רע. מה שעוד מצדיק את האייטם הזה הם הגרביונים של ג'יי.לו שהצליחה לעורר געגועים קשים לזוהר ארגוב ול"פרח בגני". אולי זה היה יכול להיראות מהמם בלוק אחר ופחות "מתואם". מה שבטוח, פורים בפתח וההופעה הזו יכולה להיות להיט בחג הזה.

כל ההופעה הזו נראית לי כאילו לקוחה מחדר האמבטיה שלי והייתי מוותרת עליה. כל פריט בנפרד היה יכול להסתדר אבל השילוב הפרחוני-קטלני הזה גורם לי לפריחה אביבית. אוהבת את הכוכבת אבל באמת שלא חייבים להתאמץ כל כך חזק. בדרך כלל היא מצליחה לשדר לי גלאם סקסי אבל הפעם היא הפגינה לוק משובש למדי. לפחות הראיון עצמו היה מלהיב יותר והזמרת שיתפה את סודות המראה הצעיר שלה.

"אף פעם לא השתזפתי בצעירותי", סיפרה לופז בת ה-46. "לא שתיתי אלכוהול, לא עישנתי ומה שישפיע על המראה זה איך שתרגישי מבפנים. מי שאת בפנים יקרין החוצה. תמיד שמעתי את הביטוי שעד גיל 25 או 30 את מקבלת את הפרצוף שאלוהים העניק לך ואחרי זה, את מקבלת את הפרצוף שאת ראויה לו ותמיד חשבתי לעצמי, טוב, כדאי שאהיה נחמדה". לופז היא אחת הנשים המצליחות בעולם הבידור, עם אימפריה השווה כ-300 מיליון דולר. כל זה לא עוזר כמובן להופעת הלבוש האחרונה שלה. אבל נסלח לה, ברוב ימות השנה היא  באמת מלכת הסטייל.

ג'ניפר לופז פרחים