הגבות הפרועות של דרו בארימור

השחקנית ההוליוודית לא מצאה זמן לסדר גבות והעלתה תמונה לאינסטגרם שהפכה ויראלית תוך שניות. "איך איפשרתי לעצמי להגיע למצב הזה?", שאלה את מעריציה בתדהמה

אנחנו רגילים לראות סלבריטאיות מתוקתקות מכף רגל ועד ראש, עם איפור מושלם ושיער מפונפן אבל פעם בכמה זמן צצה ברשת דמות מוכרת שמציגה את המראה הנטורל. הפעם זו השחקנית דרו בארימור, שחשפה מול עוקביה הרבים באינסטגרם גבות טבעיות ולא מסודרות ומזכירה לכולנו את הפער העצום בין תמונות למציאות. לצד התמונה, שהפכה מיד ויראלית, היא כתבה: "אוי, אלוהים, איך איפשרתי לעצמי להגיע למצב הזה?"

למרות טרנד ה"טבעי", הפופולארי בקרב מפורסמות, זה עדיין מחזה נדיר להיתקל במישהי שלא מרחה קונסילר מתחת עיניים או ויתרה על פוטושופ. מעריציה מיהרו לעודד אותה ולפרגן לה על כך שהיא מציגה את עצמה כפי שהיא באמת. אין זו הפעם הראשונה שהיא מאתגרת את מושג היופי. בעבר הלא רחוק היא שיתפה תמונה שלה עם מסכת פנים ביזארית במיוחד שהעניקה לעור שלה לוק מבוגר במיוחד. גם אז גולשים רבים הגיבו לה על האומץ להצטלם בלי לדפוק חשבון ולא לחשוש ממה יגידו.

בימים אלה בארימור מצטלמת לעונה השנייה של הסדרה "Santa Clarita Diet" ולכן היא כנראה לא ממש מצאה זמן להתעסק עם הגבות אבל לפחות יש לה פנאי להעלות תמונות לאינסטגרם.

דרו בארימור

דרו בארימור שיער

 בעבר היא חשפה את פניה עם מסכת יופי שגרמה לה להיראות מבוגרת מגילה:

דרו בארימור