הבת של ריס ו'יתרספון מדגמנת לראשונה

הכירו את אווה בת ה-18, בתם של הכוכבת ההוליוודית ריס וית'רספון והשחקן ריאן פליפה, שעושה בימים אלה את צעדיה הראשונים בעולם האופנה

טוב, זה היה עניין של זמן עד שנראה את היורשת של ריס וית'רספון, אווה, סוללת דרך משלה בשואו ביז. בתם של השחקנית והמפיקה ההוליוודית והשחקן ריאן פליפה, הצטלמה לבית האופנה, רודרט, באווירה רומנטית ופרחונית ונראתה מתוקה מאוד. אווה, 18, דגמנה לקמפיין הסתיו לצד שמות נוספים כגון קריסטן דנסט וקים גורדון ולא ברור אם מדובר בפרוייקט חד פעמי או שהיא מתכננת קריירה בתחום. בינתיים היא קוטפת מחמאות ובאתרי האופנה הכתירו אותה "גרייס קלי הצעירה".
בימים אלה אמה המפורסמת מקדמת מספר הפקות קולנועיות מסקרנות, לאחר שהצהירה בעבר כי היא לא תשב ותחכה לתפקידים נשיים מעניינים ותדאג לייצר אותם בכוחות עצמה. וית'רספון הבינה שיש לה מספיק כוח, מעמד וממון על מנת לקדם גם שחקניות אחרות והיא אחת הנשים הבודדות בענף הקולנוע שהופכת לאימפריה כלכלית של ממש. לא ברור עד כמה בתה רוצה לצעוד בדרכי אמה אבל היא מצטרפת לגל "הבנות-של" שמצליחות בעיקר בזכות הייחוס, הקשרים והפרוטקציה.
נדמה שכל מה שצריך בעידן הנוכחי על מנת לקטוף קמפיין לוהט זה להיוולד להורים הנכונים. תשאלו את קאיה גרבר, בתם של סינדי קרופורד ואיש העסקים רנדי גרבר, שהפכה לאחת הדוגמניות המבוקשות ובקושי היא בת 17. לווית'רספון הצעירה אין את הנתונים להפוך לסטארית בתצוגות או אפילו במגזינים, היא בעיקר חמודה ותו לא. מה שבטוח, רודרט הרוויחו יחסי ציבור לא רעים בזכותה.
אווה וית'רספון אינסטה
אווה וית'רספון אינסטה

 הנה תמונה של וית'רספון ובתה אווה: נפלאות הדימיון

ריס והבת אווה באינסטה

 אווה וריס צילום  Craig Barritt/Getty Images for WSJ. Magazine 2017 Innovator Awards

 הוריה של אווה בימים יפים יותר

ריס וריאן צילום: Photo by Frazer Harrison/Getty Images