הבת של קייט מוס קטפה קמפיין יוקרתי

היורשת של הדוגמנית הכי אייקונית בעולם, לילה גרייס מוס, הפסיקה להתבייש בפני המצלמות וצועדת בדרכי אמה וקוטפת קמפיין מגה יוקרתי למותג איפור

אמה היא אחת הדוגמניות האייקוניות בעולם אך בימים אלה לילה גרייס מוס צועדת בדרכי קייט מוס וקוטפת קמפיין יוקרתי במיוחד. היורשת ההורסת הצטלמה לקמפיין האיפור החדש של מארק ג'ייקובס, ידיד ותיק של אמה הגאה והוא פרגן לה ברמות אחרות. ג'ייקובס הכיר את לילה גרייס לראשונה בשנת 2008 וכבר אז זיהה לטענתו את הפוטנציאל. "כבר בגיל שש האופי החזק לצד הגישה שלה והיופי היו בולטים במיוחד".

ג'ייקובס התלהב ממנה שוב ב-2011 בחתונה של אמה עם הזמר ג'יימי הינס וכאשר נתקל בה בפעם השלישית הוא לא הביא לה גלידה אלא קמפיין שכל הדוגמניות היו מתות לקבל, אותו צילם דיוויד סימס. מעצב העל דהר על יופיה וקסמה האישי לקידום הקמפיין וללא ספק, פרוטקציות מקצרות הליכים אבל הדרך עוד ארוכה עד שמוס הצעירה תוכיח שהיא קורצה מחומרים של דוגמנית. הנערה בת ה-16 נמנעה מצלמים ככל הניתן ולא עשתה רושם כמי שרוצה להפוך לדוגמנית בעצמה, למרות שבעבר היא הצטלמה לקמפיין קטן לשיער.

לילה גרייס אינסטגרם

בניגוד לאמה, בעלת תווי הפנים המושלמים והעיניים המרוחקות והמופלאות זו מזו, לילה גרייס מוס, 16, נראית פחות מיוחדת. אין לה את את האקס פקטור החמקמק של אמה, שאחראי לכך שהיא נשארה טופ מודל במשך עשרים שנה למרות כל הסקנדלים והשערוריות. הנערה יפה כמו שקאיה גרבר, הבת של סינדי קרופורד יפה. כלומר, אי אפשר לומר שהן לא נראות טוב אבל אפשר לתהות מה להן ולמעמד העל שהיה לאמן.

לילה גרייס אינסטגרם

לסופר מודלז של פעם הייתה כריזמה עוצמתית לצד קסם ואישיות שחרגו מדפי הכרומו ומסלולי תצוגות האופנה. כיום מותגים מלהקים את הבנות של כדי לעורר כותרות ולגייס עוקבים וחבל שכך. כבר לא ייצרים דוגמניות על באמת.

 

 

לילה מוס אינסטגרם

 

קייט בצעירותה. אין מה להשוות:

קייט מוס אינסטגרם