הבת של דיוויד בואי ואימן בתיעוד נדיר

אימן, אלמנתו של המוזיקאי האגדי, העלתה תמונה של בתם היחידה בת ה-17. בניגוד ל"בנות-של" אחרות, לקסי שומרת על פרופיל נמוך ולא מנסה להתפרסם על חשבון הוריה

קשה לשכוח את אחד המוזיקאים הגדולים בכל הזמנים, דיוויד בואי, שלכתו שברה את לבנו בינואר 2016 וטרם התאוששנו מהחלל הלירי שהותיר אחריו. פעם בכמה זמן אלמנתו, דוגמנית הצמרת לשעבר, אימן, מעניקה לנו הצצה נדירה לחיים שהותיר אחריו ולאחרונה היא העלתה תמונה נדירה של בתם היחידה לקסי שבדיוק חגגה יום הולדת 17. הנערה האדמונית, כפי שאתם רואים, לא ממש מזכירה את הוריה המפורסמים.

לצד התמונה של לקסי אמה כתבה "מלכת הלב שלי!". אין זו הפעם הראשונה שהיא מפרגנת לה ברשת מול כל עוקביה. בזמנו כתבנו על התמונה שהעלתה האם לכבוד יום הולדתה הקודמת. בניגוד ל"בנות של" אחרות, שקוטפות קמפיינים, צועדות בתצוגות אופנה ומתחזקות חשבונות אינסטגרם עם מיליוני עוקבים, לקסי שומרת על פרטיותה בניו יורק ולא ממש מתעניינת בעולם האופנה והבידור.

לקסי בואי

הגולשים פרגנו ללקסי והחמיאו למראה שלה עם תגובות כמו "עם שני הורים כאלה איך היא לא תצא מדהימה" ו-"היא שילוב מושלם של הוריה!". חלק מהמגיבים מצאו דימיון בינה לאביה המנוח (הסתכלתי שוב ועדיין לא מוצאת).

לקסי

בואי ואימן נישאו ב-1992 בטקס פרטי בשוויץ והם ערכו טקס מפואר נוסף בפירנצה. מהרגע שבתם נולדה בואי התרחק יחסית מאור הזרקורים, אימץ אורח חיים בריא, הפסיק לעשן ולשתות והקפיד לאכול מזון דל שומן. הם היו נשואים 24 שנה עד מותו מסרטן הכבד. בזמן שנאבק במחלה הוא סיפר לקרובים שלו שהוא "נחוש להיאבק על חייו עבור אשתו בתו".

iman_575

 הם נחשבו לזוג יציב ואוהב במיוחד וסיפור היכרותם המרגש ומעורר ההשראה הפך ויראלי ברשת. אימן ניסחה בעבר את הסוד לזוגיותם ובעיקר לשפיותם: "שנינו מבינים את ההבדל בין המהות לפרסונה. כשאנחנו בבית, זה רק אימן ודיוויד –  ולא אף אחד אחר".