הבשורה האיומה שאמרה אנג'לינה ג'ולי לבנה

לא ברור אם יש אמת בפרסומים האחרונים שעוררו סערה בעולם אבל דווח שאנג'לינה ג'ולי זרקה לבנה פקס שבראד פיט בכלל לא רצה לאמץ אותו. לא נעים

לא ברור מה באמת קורה בין אנג'לינה ג'ולי והגרוש המפורסם שלה, בראד פיט, אבל נראה כי הוא לא עומד לסלוח לה על מעלליה האחרונים. באתרים בחו"ל דווח שג'ולי אמרה לבנה פקס, 15, שפיט לא רצה לאמץ אותו ולהיות אבא שלו. אופסי. לא בדיוק משפט שהורה אומר לילד ולא משנה בכלל מה קורה ביניהם. לכאורה ג'ולי זרקה את המילים האיומות הללו לאוויר בתהליך הגירושים, לפני שהגיעו להסדר רשמי על משמורת הילדים.

אם כל זה לא מספיק, המקור הוסיף שג'ולי אמרה כי פיט "כעס עליה" שהיא בכלל פתחה בהליך אימוץ. בואו נאמר זאת כך, ג'ולי לא תהיה מועמדת לאם השנה ואין דבר מכוער יותר מלגרום לבן שלך לשנוא את אביו, גם אם אינו האב הביולוגי. פיט השקיע זמן, אהבה ומסירות לבנו וקשה עד בלתי אפשרי לשקם יחסים מפה. "זה פגע בבראד באופן משמעותי, למרות שלא הודה בכך", סיפר המקור. פיט לכאורה כעס ולא מצא היגיון ראב בלאמץ ילד בן שלוש שלא ידע אנגלית, סמוך להולדת שילו, מה שהוסיף לחצים עצומים על הזוגיות וחיי המשפחה.

אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט צילום: Jason Merritt/Getty Images

"פקס זקוק לי יותר משילו", חרצה ג'ולי לפיט והסאגה הזאת כמעט הובילה לפרידה למרות שפיט לא עזב. בחודש האחרון עורכי הדין של השניים הודיעו שהזוג לשעבר, אשר הוכתר למפורסם והיפה בעולם, הגיע להסכם פשרה לגבי המשמורת המשותפת על ששת ילדיהם. בזמנו ג'ולי חתרה למשמורת מלאה אבל לא רצתה להקשות על ילדיה ולגרור מאבק משפטי אינסופי ולבסוף הסכימה לחלוק את המשמורת עם פיט.

לא ברור כעת כיצד הדיווחים האיומים האחרונים ישפיעו על הקשר בין פיט לפקס אבל ניתן רק להניח שיהיה מתח באוויר ושלא בטוח שפקס אפילו ירצה לראותו. גם יחסיהם של פיט ובנו הבכור, מדוקס, נקלעו למשבר לאחר סיפור הרחוב במטוס (לא ברור ממש מה קרה שם) ופיט מודע לכך שכנראה דבר לא יתקן את הקשר.

אנג'לינה ג'ולי עושה שלום צילום: GORC/GC Images)

הבת שילו, לפי הפרסומים, ממש נלהבת מלטפח קשר עם אביה. הקשר בין פיט לזהרה מתנהל על מי מנוחות ולפחות הן מגלות שמחה בכל מה שקשור למפגשים עם אביהן. לא ברור עד כמה ג'ולי מרעילה את הילדים נגד בעלה לשעבר אבל גם ככה היא סובלת מתדמית של ביץ' הוליוודי ורבים רואים אותה כפרסונה מנוכרת וקרה.

למרות היחסים המתוחים שנוצרו בין פיט לג'ולי, התפרסמו דיווחים שהיא מתגעגעת לפיט ורוצה לשמוע את קולו אבל חוששת מתגובתו. פיט לעומתה, נראה רגוע ונינוח מאוד מאז הפרידה והוא הספיק לצאת עם כל מיני נשים ויש מצב שהוא אפילו בילה זמן איכות עם הגאונה הישראלית, נרי אוקסמן המדהימה, אבל אין שום סימן לקשר רומנטי נוכחי ביניהם.