האם קים קרדשיאן מאבדת את הנכס החשוב ביותר?

הפלסטיקאי שריפד את אחוריה של קימי והפך אותם לישבן המפורסם בעולם טוען שמשהו השתבש בנכס המניב ביותר של המגה-סלב

אחד מכישרונותיה הבולטים של קים קרדשיאן, מלבד לא לעשות כלום ולהרוויח מיליונים (השטאג: קנאה), הוא ללא ספק היכולת להפוך את הישבן שלה למפורסם לא פחות ממנה, בטח לאחר שעבר השבחה פלסטית והתעצם לממדים בלתי אנושיים, אבל מסתבר שהנכס המושבח הזה, שפגש בלא מעט סכיני מנתחים, עלול להפוך למקור של באסה לגברת ולקהל מעריציה.

 דר' ארדון רולינס, מבכירי הפלסטיקאים של הוליווד וע"פ השמועות, זה שאחראי על עיצוב הישבן המפואר, טוען כי ע"פ תמונות פפראצי של קים בחופשת חוף במקסיקו, כי יש מצב שפחדיה הגדולים ביותר התגשמו וכי עקב ההליכים הפלסטיים שעבר, סובל ישבנה של קימי מעייפות החומר ומתמלא, הו האימה, בצלוליטיס.

kims cell

לדברי רולינס "לקים יש שני ילדים, היא העלתה במשקל והפחיתה אותו ואז עלתה והפחיתה שוב. זה כמו לנפח בלון ולתת לאוויר לצאת החוצה – והתוצאה היא עור "גלי". לא פלא שהישבן נראה כך. כעת כל הסיכויים הם נגדה ואין שום דבר שהיא יכולה לעשות בנוגע לזה – חוץ מלשלוף את הפוטושופ"

32

רולינס מוסיף ומדווח כי בשל ההשתלות החוזרות ונשנות של שומן מאזור המותניים לישבן של קים ותוצאותיהן העגומות, לקוחותיו שמגיעות מלאות בהשראה אה-לה ערוץ E במטרה להפריח את שממת ישבנן, מבקשות כעת יותר 'קיילי' מ'קים'.

האם זוהי שקיעתה של טיטאניק הקרדשיאן וקיצו של עידן הישבן? אולי, אבל תסמכו על קימי שכאשת עסקים ממולחת, היא כבר תדע לשלוף תכנית עסקית ולרפד, אם לא את הישבן, אז בטח את העו"ש.