האם לוסי דובינצ'יק התארסה?

הבוקר דווח שהשחקנית, שנפלה מהקומה הרביעית ביפו ונמצאת בשיקום, התארסה לבן זוג חדש, חגי פוקס, אותו הכירה במחלקה האורתופדית בבית החולים איכילוב. האנטומיה של גריי, מאחוריך!

האם לוסי דובינצ'יק התארסה לבן זוג חדש, חגי פוקס? בסוף השבוע האחרון נחשף שהשחקנית, שעוברת שיקום לאחר שנפלה מהקומה הרביעית, מצאה אהבה חדשה בין מסדרונות בית החולים איכילוב. רק לפני מספר חודשים נודע שבוטלו אירוסיה לצלם אוהד האקר וכעת היא נמצאת בזוגיות טריה עם חגי פוקס, שלפי הדיווח ב"מאקו", התארס לדובינצ'יק.

לא הרבה ידוע על פוקס, 37, גרוש עם ילדה שמתגורר ברמת גן, שהכיר אותה כאשר גם הוא אושפז במחלקה האורתופדית בביחת החולים. רק שהשניים לא נפרדים לרגע ודובינצ'יק העלתה לאחרונה תמונה זוגית שלהם לאינסטגרם אבל חסכה במילים והסתפקה ב"שבוע טוב". הגולשים ההמומים מיהרו להגיב על הבשורה המפתיעה ברשתות ("מה נסגר איתה?!", "עם כולם היא מתארסת", "הזויה"). אבל לכו תתווכחו עם עניינים שבלב.

לוסי וחגי

למרות שדובינצ'יק העידה שהיא נפלה בזמן שמיינה בגדים במרפסת ואינה זוכרת כלום מהנפילה, היו גם גולשים שלא האמינו לגרסת וטענו שהיא ניסתה להתאבד ("ממש חכם להתארס עם מישהי שניסתה להתאבד"). אחרים ציינו שעליה לדאוג לעצמה עכשיו, להחלים ולא לקפוץ לתוך קשר מואץ. אך אולי דובינצ'יק לא רוצה לבזבז דקה מהחיים, אם להסתמך על התובנות שעלו מהראיון עימה ב"ידיעות".

לוסי דובינצ'יק בית חולים

"אני מאמינה שקיבלתי הזדמנות אחרונה", סיפרה. "יכולתי לצאת מזה שבורה, נכה, ובכל זאת יצאתי בחתיכה אחת. זה כאילו שמישהו אמר לי 'הלו, תתעוררי. את לא לוקחת את החיים מספיק ברצינות'. זה כואב, אבל אני מתמודדת. לא יהיה צורך להפיל אותי עוד פעם כדי שאלמד"

עדכון: לוסי שינתה סטטוס בדף הפייס

לוסי דובינצ'יק