האלי ברי: "מאסתי בזוגיות"

השחקנית זוכת האוסקר, שהתגרשה 3 פעמים, החליטה לקחת פסק זמן מזוגיות והעלתה תמונה שהפכה ויראלית בזכות המסר שהיא מעבירה

השחקנית האלי ברי, גרושה שלוש פעמים, הצטלמה בחולצה עם הכיתוב "No More Boyfriends" שהפכה ויראלית ברשת. גולשים רבים פרגנו לה על ההומור העצמי ואחרים תהו האם היא באמת רצינית. ימים יגידו אבל לאור ההיסטוריה הלא מעודדת שלה עם בני המין השני, אפשר בהחלט להבין למה השחקנית תרצה לקחת פסק זמן מזוגיות.

הפעם הראשונה שברי עמדה מתחת לחופה הייתה ב-1992, כאשר נישאה לשחקן הבייסבול, דיוויד ג'אסטיס אך השניים נפרדו ב-1997. ארבע שנים לאחר מכן, התחתנה ברי עם הזמר אריק בנט והשניים התגרשו ב-2005. הפעם השלישית שברי החליפה נדרים הייתה  הייתה ב-2013, עם השחקן אוליבייה מרטינז (אב בנה בן השלוש) אך גם הקשר הזה לא החזיק מעמד והם התגרשו ב-2016.

הלי ברי

לברי הייתה גם מערכת יחסים מגה מתוקשרת עם דוגמן הצמרת גבריאל אובריי ולשניים בת אחת, נאלה, 9. במקרה הזה הקשר הסתיים באופן רע במיוחד ובתקשורת פורסמו לא מעט אייטמים על מאבקי משמורת מלוכלכים שניהלו השניים בבית המשפט. בסוף ברי חוייבה לשלם לאובריי מזונות בסך 16,000 דולר כל חודש, עד שהבת שלהם תהיה בת 19. זה בנוסף להוצאות המשפט שהסתכמו בסך 300,000 דולר.

מוקדם יותר השנה השחקנית נפתחה לגבי קשריה בעבר. "למדתי להתמודד עם הגירושים", סיפרה. "נכשלתי שלוש פעמים וזה לא היה קל, במיוחד כשילדים מעורבים. כנשים, אנחנו נכנסות לנישואים במחשבה הנאיבית שהנה, מצאנו את האביר על הסוס הלבן ושהקשר ישרוד לנצח. זה מה שלמדתי מסיפורי האגדות שסיפרו לי בילדות. היום אני מרגישה שפיתחתי אנטי לכל האגדות האלו".

כמו כן, ברי הוסיפה שהיא סבלה מרגשות אשמה והרגישה אחריות רבה לכשלון קשריה. אבל למרות הכאב בפרידות היא שמחה שלפחות למדה על עצמה לא מעט. "כל מערכות היחסים הללו היו חיוניות עבורי. כולנו באים לפה כדי ללמוד לקחים בחיים והקשרים הקודמים שלי הפכו אותי לאדם שאני כיום. אני אסירת תודה על כך אבל אני מודה שזה היה קשה מאוד".