דרו בארימור בהופעה נוסטלגית

השחקנית והמפיקה ההוליוודית הפגיזה הופעה מדליקה במיוחד, לאחר שהורידה במשקל עבור סדרה חדשה והוכיחה שאין כמו חולצה עם הדפס נוסטלגי כדי להעיר את הגולשים

אחת השחקניות האהובות בעולם, דרו בארימור, שפרצה לחיינו בתור הילדה מ"אי.טי" הורידה הילוך בשנים האחרונות בכל הנוגע להופעות על המסך אבל היא לא ישבה וחיכתה לתפקידים אלא הפכה לאחת המפיקות הפעילות בהוליווד. במסגרת קידום סדרה חדשה, היא נראתה לבושה בחליפה כחולה וקולית כאשר מתחת לבלייזר היא בחרה חולצת טי שרט עם ההדפס של "ריקוד מושחת", שובר הקופות עם פטריק סוויזי וג'ניפר גריי שכבש את העולם בזמנו. משקפי השמש בצורת לב שהרכיבה בכלל עשו לנו חשק לחבק אותה.
בארימור נראית שמחה ורגועה בתמונות וניכר כי מי שהתמודדה בעברה עם התמכרויות קשות לסמים ואלכוהול, אימצה אורח חיים בריא וכבר לא נכנעת לאידיאל היופי, הסוגד לרזון בכל מחיר. למרות שהיא מלאה יותר בתקופה האחרונה היא למעשה ירדה במשקל עבור תפקיד בעונה הראשונה של הסדרה "Santa Clarita Diet" שתעלה בנטפליקס. בארימור סיפרה בראיון שהיא רזתה רק בשביל התפקיד אבל הרגישה מצוין עם דיאטת החלבונים שאימצה.
את ההחלטה לרדת במשקל היא קיבלה לאחר הגירושים מבעלה וויל קופלמן, אב שתי בנותיה, ב-2017. "זה הגיע באמצע החיים לאחר ששחררתי כל רסן", מספרת בארימור. "מאוד רציתי להתחבר לדמות והתחלתי להקפיד על התזונה, בלי תירוצים".
דרו בארימור אינסטגרם
דרו ברימור אינסטגרם
דרו בארימור אינסטגרם
 
דרו בארימור אינסטגרם
דרו בארימור אינסטגרם