דיוויד בקהאם כפי שמעולם לא נראה

הכוכב הבריטי הצליח להבהיל את עוקביו עם תמונה מלחיצה בטירוף, שהעלה לחשבון האינסטגרם שלו ובה פניו מצולקות ושיניו ירוקות ורקובות. אבל תנשמו לרווחה, אין לכם מה לדאוג, המראה החדש הוא לכבוד סרט חדש

מעריציו של כוכב הכדורגל הבריטי, דיוויד בקהאם, נבהלו ביג טיים כאשר נתקלו בתמונה האחרונה שהוא העלה לחשבון האינסטגרם שלו. כולם היו בטוחים שהגבר יפה התואר נקלע לתאונה מצערת או שחייזרים חטפו אותו ו"טיפלו" בפניו עד שהשאירו אותו ככה. הם בעיקר בהו בו בהלם וניסו להבין מה התחולל בפניו המצולקות ואיך שיניו של הסלבריטאי היפיוף נרקבו ככה. אבל בעלה של ויקטוריה בקהאם לא השאיר את כולם במתח וחשף שהמייקאובר הוא לכבוד סרט חדש.

בקהאם, שמתחזק חשבון אינסטגרם עם 34 מיליון עוקבים, כתב לצד התמונה: "יום קשה בעבודה" ולא שכח לתייג את במאי הסרט, "המלך ארתור", שהוא האקס של מדונה, גאי ריצ'י. חלק מהגולשים שאלו בפאניקה "או מיי גוד, מה קרה?", אחרים החמיאו לו "עדיין נראה מעולה, אחי" ואחר אפילו שאל: "האם זה כואב?".  כן, לא כולם טרחו לקרוא את הפוסט שלו והתמקדו בתמונה המצמררת.

דיוויד בקהאם בסרט

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

ברוקלין בקהאם, "הבן של", עורר סערה ברשת

כך התאהבה ויקטוריה בדיוויד בקהאם

"אל תדאגו חברים", ציין מעריץ חד עין. "הוא פשוט עם איפור על הפנים בשביל תפקיד חדש בסרט". ללא ספק, המחזה הזה הוא רחוק שנות אור ממה שאנחנו רגילים לראות בצהובונים. בקהאם נחקק בתודעה שלנו כאחד הגברים הנאים והמטופחים בעולם ונותר לקוות שלפחות כישורי המשחק שלו יצדיקו את כל המאמץ החזותי הזה, אחרת באמת חבל על הזמן וההשקעה.

לאחר שהוא סיים להצטלם לסרט הוא התפנה לבלות את סוף השבוע עם בתו הקטנה, הארפר והשניים רכבו על אופניים בשדות הירוקים. לפחות הוא לא הופיע בפניה עם המראה המלחיץ הזה וחסך מהילדה טראומה לכל החיים.