דוגמנית צולמה על גורד שחקים ללא אמצעי בטיחות

ויקי אודינקטובה יצרה את תמונת האינסטגרם המושלמת עבורה סיכנה את חייה והצטלמה מעל גורד שחקים בדובאי. כן, אין מבהיל מזה. התיעוד הפך ויראלי אך תוכלו להירגע: היא שרדה כדי לספר

תרבות האינסטה אמנם הביאה אינספור תמונות יפות לחיינו אך היא עודדה לא מעט אנשים לסכן את חייהם בשביל התמונה המושלמת. עד היום מתו לא מעט צעירים, בניסיון לגרוף עוד כמה לייקים מחבריהם. מי שהחליטה לאתגר את הקונספט של הסלפי היא הדוגמנית ויקי אודינטקובה, שהצליחה ללכוד את הרגע המושלם בעולם – כאשר היא התעלתה על עצמה לגמרי.

הדוגמנית הרוסיה היפה הגיעה עד לדובאי, שם בחרה להצטלם מגורד שחקים, "Cayan Tower", אחד הגבוהים בעולם הנישא לגובה של 1004 רגל והרגע הזה היה מכניס כל אדם לסחרור מטורף. מיותר לציין, שאין לה פחד גבהים ושלא מומלץ לכן לנסות את זה. לצד התמונות משם, הדוגמנית לא שכחה לתעד הכל בסרטון, כדי להראות לדורות הבאים ולגרוף עוד כמה מחמאות בחייה.

דוגמנית גורד שחקים

מה שמטורף פה היא העובדה שכוכבת הרשת לא הצטיידה באמצעי בטיחות כלשהם. היא רק אוחזת בידו של האדם לידה. חייה לגמרי תלויים בזה שלידה ולא ברור למה היא חושבת שזה שווה את זה. איני יכולה אפילו לדמיין את עצמי מצטלמת ככה מהקומה השנייה. הפעלולים הללו נראים לי טיפשיים לגמרי ולא שווים את החיים של המצטלמים. פשוט מדובר בעוד סממן של תרבות הצומי החולני בה אנחנו חיים.

ועדיין, צילום מדהים!

 הסרטון:

[youtube fZ1owXJZaSQ nolink]