ג'ניפר לורנס בשיק כסוף

השחקנית זוכת האוסקר אימצה שיק כסוף ומסוגנן לקידום מותחן האימה החדש בכיכובה, "Mother", בבימויו של בן זוגה, הבמאי דארן ארונופסקי. רק שתתרחק מאודמים כהים שפחות מחמיאים לה

בימים אלה השחקנית זוכת פרס האוסקר, ג'ניפר לורנס, מקדמת את הסרט המדובר של בן זוגה, הבמאי דארן ארונופסקי, "Mother" והיא עושה זאת בסטייל כסוף ומדליק במיוחד. עד היום סגנון הלבוש של לורנס לא נחקק כשנוי במחלוקת או כזה שעורר באזז מטורף ברשתות. בכל האירועים הנוצצים היא בדרך כלל נראית כמו כוכבת הוליוודית סטנדרטית אבל הפעם נראה שהפרזנטורית של "דיור" הוסיפה קצת אדג' מבורך ללוקים שלה.

הדרך עוד ארוכה עד שלורנס, 27, תפגין סטייל נועז כמו זה המאפיין את הדוגמנית ושחקנית, קארה דלווין אבל לפחות היא לא שמה על עצמה שמלת סטרפלס משמימה למוות בסגנון ריס וית'רספון. בכל הנוגע לאיפור ושיער, לורנס גיוונה מספר לוקים שונים והכי החמיא לה מראה העיניים המודגשות ושפתיים בגוון ניוד. פחות מתאים לה אודם כהה שמקנה לה מראה כבד מדי, שלא לומר, טיפה זול.

מותחן האימה המסתורי שיצר ארונופסקי ( "ברבור שחור" ו"רקוויאם לחלום"), מעורר סקרנות עולמית. הכל מתחיל כאשר לורנס נכנסת לבית חדש ומכושף עם בן זוגה, חוויאר בארדם. הבית החלומי מתחיל להתפרק כששני אורחים (אד האריס ומישל פייפר) מגיעים אליו ומחליטים להישאר במקום. התפנית המצמררת מתחילה כאשר לורנס מוצאת תמונה עתיקה של בארדם במזוודה של האורחים. בקיצור, יש למה לצפות.

 בשמלה של דיור. אימצה קצת אדג'

"mother!" Paris Premiere

בשמלה של ורסצ'ה. איפור מושלם

ג'ניפר לורנס בשמלה כסופה

בשמלה נוספת של דיור, בפסטיבל ונציה

a

ג'ניפר לורנס בשמלת פרחים

בפוסטר של הסרט:

ג'ניפר לורנס בפוסטר