''ג'ניפר אניסטון היא אהבת חייו''

אמנם בראד פיט נטש את כוכבת "חברים" לטובת אנג'לינה ג'ולי, עימה גידל את ששת ילדיהם אבל לטענת מקור המקורב לשחקן, אניסטון נותרה ה"אחת" והוא היה "חוזר אליה תוך שנייה"

בחורה עם מחשב נייד

אנג'לינה ג'ולי כנראה לא תשמח לקרוא את האייטמים האחרונים, סביב הקשר הלבבי שפיתח הגרוש המפורסם שלה, בראד פיט, עם ג'ניפר אניסטון. אם להאמין למקור המקורב לפיט, השחקן נעזר בגרושתו, כוכבת "חברים", בכל מה שקשור להתאוששותו מהפרידה המפורסמת בתולדות עולם הבידור. בניגוד לג'ולי, שהצטיירה בתקשורת כאשה קרת לב שנטשה את בעלה ללא אזהרה, פיט זכה לאמפתיה מאנשים (ובעיקר נשים) שפיתחו חמלה כלפיו. אחת מהן היא ג'ניפר אניסטון.
מאז הפרידה מג'ולי, פיט ואניסטון פיתחו יחסי ידידות חמים ומתכתבים אחד עם השנייה בהודעות. אמנם היו ימים שאניסטון לא היתה מסוגלת אפילו לדמיין קשר כלשהו עם האקס המפורסם, שנטש אותה לטובת ג'ולי, אבל הימים ההם חלפו.
השנה האחרונה היתה ללא ספק, הקשה בחייו של פיט. לא מספיק שהוא נאלץ להתמודד עם הפרידה שיזמה גרושתו, הבעיות לא הפסיקו לזרום לכיוונו, בכל הקשור למאבק על משמורת ששת ילדיהם, חקירות של ה-FBI בכל הקשור להתנהגותו מול בנו על מטוס פרטי, שמועות שקריות לגבי מערכות יחסים חדשות ותהליך גמילה מאלכוהול וסמים קלים. בקיצור, האיש היה טרוד למדי ולאחר שעבר טיפול, הגיע לכמה מסקנות לגבי חייו וערך חשבון נפש נוקב עם עצמו.

ג'ניפר אניסטון ובראד פיט יפים

אניסטון חזרה להיות עם פיט בקשר ואף זכתה לקבל ממנו התנצלות עמוקה על ההתנהלות הפוגענית שלו בזמנו. כיום היא בזוגיות עם ג'סטין ת'רו ונראית מאושרת ורגועה אבל רבים האמינו ואף קיוו שלאחר פירוק בראנג'לינה האקסים יחזרו. בעזרת אניסטון, פיט מצליח לקום על הרגליים ולהמשיך עם הליך הגירושים מג'ולי. אניסטון תומכת בו, מחזקת אותו ובגדול, הפכה לחלק אינטגרלי מחייו החדשים.

angbra_634

לטענת אותו מקור, פיט מודה ש"הנישואים לג'ולי היו אחת הטעויות הגדולה של חייו" ומוסיף ש"הוא רואה את הכל באופן צלול עכשיו וכיום הוא וג'ניפר קרובים יותר מאי פעם, יותר מאשר בימים שהיו נשואים. הוא הבין עד כמה הוא אוהב אותה. הוא עדיין רואה בה את אהבת חייו. כמובן, הוא לא היה מעז להפריד בינה לג'סטין אבל אם היא היתה פנויה הוא היה רוצה לחזור אליה תוך שנייה".
כנראה שהשניים לא יחיו באושר ואושר ביחד, כפי שמעריצים רבים רוצים, אבל הם בהחלט עשויים לשתף פעולה בפרוייקטים משותפים. "הם עובדים מעולה כפרטנרים והוא רוצה שהיא תצטרף ותעזור לו להפיק סרטים וסדרות".