ג'ניפר אניסטון בשמלה מבריקה עם טוויסט

כוכבת "חברים" המיתולוגית הגיעה לפרגן לפרמיירה של העונה החדשה של הסדרה "נותרים", בה מככב בן זוגה ג'סטין ת'רו ונראתה פשוט פצצה. מי שבדרך כלל בוחרת הופעות סולידיות הצליחה בגיל 48 להיראות סופסוף אדג'ית

בגיל 48 ג'ניפר אניסטון משאירה לכל האיט גירלז בהוליווד לאכול אבק. כוכבת "חברים" הנצחית הגיעה לפרמיירה של העונה השלישית של "הנותרים" (HBO) כדי לפרגן לסדרה בה מככב בעלה, ג'סטין ת'רו. מה שנותר מהאירוע הוא בעיקר הזיכרון מהלוק המהפנט של אניסטון שבדרך כלל הולכת על שיק סולידי וצפוי אבל הפעם נראתה פשוט מיליון דולר בשמלת מיני א-סימטרית מעור שחור.

השמלה הזו הבליטה את הגוך החטוב, את השיזוף המנצח, את רגליה  היפות ופשוט הפכה את אניסטון בעלת המראה  של "האשה הטובה" למישהי בעלת מראה קולי, אדג'י ומה נגיד, קצת אנג'לינה ג'ולי. התאהבתי בשמלה ובעיקר באיך שהיא תיאמה לה תכשיטים ונעלי עקבים עדינים שלא הסיחו את הדעת מהשמלה עצמה. אניסטון, חובבת הצבע שחור, הצליחה להיראות נינוחה ולשדר גלאם בועט ומרענן. מה נגיד, הפרידה של בראד פיט מג'ולי רק עשתה לה טוב. וכן, גם ת'רו התלבש מוצלח בטוקסידו האלגנטי שלו.

ג'ניפר אניסטון בשחור

אולי עוד יעניין אתכן לקרוא:

סוד הזוגיות של ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו

בן זוגה של ג'ניפר אניסטון חטף אש ברשת

השניים, שכבר נשואים מזה שנתיים, שידרו נינוחות ואהבה על השטיח האדום. אמנם שנים שומרים על פרטיותם ולא ממש מנדבים מידע על חייהם האישיים אבל לפי התמונות, הם בהחלט בתקופה טובה. כעת רק נותר לי לברר מהיכן אשיג את השמלה שלה או לפחות את נעלי העקבים בתמונה. כנראה שלא עם התלושים שלי לחג.

ג'ניפר אניסטון בשחור

ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו

ג'ניפר אניסטון וג'סטין בשחור

 

ג'ן וג'סטין