גל גדות על שער מגזין "מארי קלייר"

וונדר וומן הישראלית ממשיכה לכבוש את העולם לקראת יציאת סרט הסולו שלה לאקרנים ביולי והיא מככבת כעת במגזין האופנה היוקרתי ומגלה בראיון למה היא מעדיפה חוצפה ישראלית במקום נחמדות אמריקאית

הדוגמנית והשחקנית, גל גדות, ממשיכה להוכיח שהיא הכוכבת הישראלית הכי לוהטת בימים אלה. וונדר וומן נבחרה לככב על שער מגזין "מארי קלייר" והיא נראית פשוט נהדר בשיק פרחוני שמזכיר לנו שזהו, הקיץ פה. לא מזמן כיכבה גדות על שער מגזין W, במסגרת הפקת אופנה גדולה ומרהיבה ובקצב הזה, נראה עוד הרבה ממנה עד ליציאת סרט הסולו שלה לאקרנים בחודש הבא.

מי שעומדים מאחורי מכונת יחסי הציבור המשומנת שלה הם אולפני וורנר ותהיו בטוחים שהם כבר ידאגו לכך שאי אפשר יהיה להימלט ממנה. בראיון למגזין, הכוכבת בת ה-32, סיפרה על הימים הראשונים שלה באל.איי ואיך היא לא הצליחה ממש להתחבר לראש של האנשים אותם היא פגשה בהוליווד. "כל הזמן הרגשתי שיש סבטקסט בין השורות", סיפרה. "בישראל לאנשים יש חוצפה. אולי לאנשים מסויימים זה מפריע אבל אני מעדיפה חוצפה מלשחק משחקים ולהיות סביב אנשים שאינם ישירים וברורים. כאן אומרים לי 'אני אוהב אותך, את נהדרת' אבל אני מעדיפה לדעת את האמת ושלא יבזבזו לי את הזמן".

גל גדות במארי קלייר

בימים אלה גדות ממשיכה לבסס את מעמדה בהוליווד ככוכבת מהשורה הראשונה והבמאית, פאטי ג'נקינס, שעבדה איתה ב"וונדר וומן", סיפרה ש"גדות היא אחת הנשים הכי כנות שפגשתי והיא תמיד עם שתי רגליים על הקרקע". הבמאית הוסיפה שניתן להרגיש את הכוח של גדות כבר מהרגע הראשון, כשהיא מחבקת אותך עם כל הגוף, גם בזמן ההריון. הלבביות הבלתי אמצעית של גדות הופכת אותה לנגישה וחביבה בעיני אנשי מקצוע שמדגישים את ההתנהלות הטבעית שלה.  סוד הקסם של גדות טמון בכך שהיא אינה מתיימרת להתנהג כמו דיווה ונשארת כמו בת השכן ממול.

בראיון גדות סיפרה שבין השאר, היא חונכה להרגיש לא פחות חזקה מאף גבר בסביבה. אימה ואחותה עזרו לה להאמין שהיא יכולה להשיג כל דבר שתחפוץ בו. "אבל אני לא לוחמנית ואלחם רק למען מטרה נעלה", הבהירה. בכל הנוגע לשוויון זכויות לנשים גדות הצהירה ש"הדרך עוד ארוכה עד שנושא המגדר לא יהיה אישיו. אני לא יודעת אם זה אי פעם יקרה. אני מקווה שכן כי רק אז החיים יהיו הרבה יותר מדליקים ופחות סבוכים – גם עבור גברים".

גל גדות ב"מארי קלייר"