גל גדות על שער ה"רולינג סטון"

וונדר וומן הישראלית, גל גדות, רשמה לעצמה עוד הישג כביר ומככבת על שער ספטמבר של מגזין "רולינג סטון". מדובר בהחלט באחת התמונות החזקות שלה

השנה הזאת בהחלט שייכת לגל גדות שעשתה את הבלתי נתפש והפכה לאחד השמות הלוהטים ביותר על הפלנטה. הסרט "וונדר וומן" בכיכובה גרף יותר מ-800 מיליון דולר ברחבי העולם, סרט ההמשך כבר מובטח והיא צברה יותר מ-9 מיליון עוקבים באינסטגרם. אין כמעט אדם שלא יודע מי היא וזאת סיבה מספיק טובה לשים אותה על שער מגזין "רולינג סטון" הנחשב, שבדיוק חוגג בימים אלה 50 שנות קיום בעולם הכרומו.

גדות, 32, נראית נפלא באיפור ושיער במראה הטבעי (ולא שכחו את מגני הידיים של גיבורת-העל) והיא משדרת את הקוליות הכה אופיינית למגזין. באמת הופתענו כשלא ראינו את גדות על גיליונות ספטמבר של המגזינים הנחשבים בתחום האופנה אבל הנה, היא מעטרת את השער המדליק ביותר בסביבה, המזוהה עם סלבריטאים בעלי סקס אפיל אמיתי מכל קצוות התרבות והבידור.

ניתן להניח שאנה וינטור, עורכת "ווג" אמריקה הקשוחה והסלקטיבית, תישבר לפני סרט ההמשך ותפנה אליה כדי שתככב על השער. בכל זאת, אם קים קרדשיאן עיטרה אותו פעם אז גם גדות יכולה ביג טיים.

גל גדות על שער רולינג סטון

 השערים הקודמים שלה:

גל גדות שער

 

גל גדות שער