גל גדות מבלה בישראל בשיא הרוגע

הכוכבת ההוליוודית סיימה את צילומי "וונדר וומן 1984" ובילתה את חופשת המולדת לצד אהובה, בנותיה וחברתה הטובה. החיים הטובים בהחלט

לאחרונה סיימה גל גדות את צילומי וונדר וומן 1984 ובמקום לשרוץ במיטה ההוליוודית שלה בעצלתיים העבירה הכוכבת הישראלית את זמנה בחופשת מולדת מרגיעה ופסטורלית במיוחד, לצד בעלה ירון וחברתה מיטל ויינברג אדר וילדיהם. לא נרשמו דרמות מסעירות אלא אם תחשבו שצילום דשא זאת אטרקציה רצינית. כן, חברים וחברות, ככה מבלים בשיא הסטייל והשלווה: בלי אקשן, בלי תחפושות כבדות ועם הרבה טבע דומם מסביב. תכלס, מה יותר מזה צריך?

גדות בישרה לפני כשבוע על סיום סרט ההמשך של וונדר וומן בפוסט נרגש ובו הודתה לכל מי שנטל חלק בפרוייקט הענק של אולפני האחים וורנר. מעריציה הרבים של גדות מחכים בקוצר רוח לסרט ההמשך אבל הם יאלצו לחכות לא מעט, לאחר שתאריך עליית הסרט לאקרנים נדחה, מה שיאפשר בינתיים לגדות להתמסר להפקות האחרות בהן היא מעורבת, כמו הסרט שאמור להיות להיט מסחרי, עם "דה רוק" והשתתפותה בסרט על חייה של השחקנית ההוליוודית והממציאה המבריקה הדי למאר. אין רגע דל בחייה העמוסים של גדות ולמצוא זמן איכות אינה משימה פשוטה בכלל.

גדות לא תחזור להוליווד כל כך מהר. על הכוונת: חגיגות הארבעים של חברתה הטובה יעל גולדמן, שאמורות להיערך במלדיביים. עד שהיא תשוב לחיינו על המסך, קבלו אותה מדגמנת פסטורליות פוטוגנית:

גל גדות צילום אינסטגרם שלה

גל גדות אינסטגרם שלה

גל גדות אינסטגרם שלה

גל גדות אינסטגרם שלה

גל גדות אינסטגרם