גל גדות כובשת את סין

בימים אלה וונדר וומן מקדמת את הסרט "ליגת הצדק" בסין והפעם היא בחרה שמלה שלא הכי מחמיאה לה אבל עדיין נראתה יפה, קורנת ובעיקר, נגישה

GAL2910171

בקושי נרגענו מהייפ סביב "וונדר וומן" והנה גל גדות שוב בעיצומו של קידום מסיבי של הסרט "ליגת הצדק", שעלה לאקרנים בסין, לשם הגיעה עם כל הקאסט ונראתה אלגנטית וצנועה כהרגלה.

נראה כי עם השנים גדות אימצה שיק ייחודי לה – שיער אסוף, היעדר תכשיטים בולטים ושמלה של מעצב על כזה או אחר (הפעם לבשה דיור). אולי לא היה מזיק לה סטיילינג נועז יותר ובחירת גזרות שיחמיאו למבנה גופה. הופעתה האחרונה גרפה תגובות מעורבות מגולשים שלא כל כך אהבו את השמלה וטענו שהיא חונקת את החזה.

גדות מעדיפה מראה סולידי יחסית. אין זו הפעם הראשונה שהיא קצת מפספסת בלוק וגם בסבב קידום "וונדר וומן" נרשמו כמה לוקים שנויים במחלוקת. היינו שמחים לראות אותה גלאמית ומתוכשטת יותר ועם שיער פזור (מי אמר בלייק לייבלי?), אבל לא משנה מה תלבש, היא תמיד נראית חיננית, טבעית ובעיקר, נגישה.

את התמונות מהביקור בסין העלתה לחשבון האינסטגרם שלה וכעת הרשת גועשת סביב ביטולה ברגע האחרון מאירוע הענקת פרס לבמאי והמפיק היהודי, ברט ראטנר, שמואשם על ידי השחקנית אוליביה מון בהטרדה מינית. נציגיה של גדות טוענים שמדובר ב"התנגשות אירועים בלוחות הזמנים" ושהיא פשוט עדיין מקדמת את הסרט בסין.

למרות הגרסה הרשמית שמסרו מטעמה, יש מצב שגדות פשוט לא רוצה להיות נוכחת באירוע שלו על רקע הטענות המופנות אל הבמאי (שלכאורה אונן מול מון). גדות, כמו שחקניות רבות, העלתה פוסט שגינה תקיפות מיניות בהוליווד, מבלי להזכיר את הארווי ויינשטיין באופן אישי. אם גדות אכן הבריזה מהאירוע לאור ההאשמות סביב רטנר, אז אפשר בהחלט להצדיע לה ולסוכניה על נקיטת עמדה ברורה סביב הטרדות מיניות, אחת התופעות המכוערות והנפוצות בבירת הסרטים שיש להוקיע אחת ולתמיד.

גדות בסין

גדות בסין עם מעריצים

גדות בשמלה בסין

גדות בסין

גדות בסין עם השחקנים