גל גדות ילדה בת

וונדר וומן הישראלית הביאה לעולם יחד עם בעלה ירון ורסנו פלא חדש: אחות קטנה לאלמה בת החמש. אתם מוזמנים לשלוח את הפרחים לארצות הברית ואנחנו נחכה לתמונה של היורשת

ביום ראשון (שעון אמריקה), גל גדות (31) הביאה לעולם עם בעלה, איש העסקים ירון ורסנו (40), את בתה השניה, אחות לאלמה בת החמש.

בתמונה שהעלתה לפני שעה קלה לאינסטגרם, כתבה גל "ועכשיו אנחנו ארבעה… היא כאן, מאיה. אני מרגישה כל כך שלמה, מבורכת ומודה לכל הפלא בחיים שלי" (משחק מילים שכזה על wonder woman)

GAL20317

גדות ובעלה התחתנו בשנת 2008 וכיום הם מתגוררים על קו אל.איי-תל-אביב.  גדות, שלוהקה לתפקיד הנחשק של וונדר וומן, הספיקה לקטוף עוד תפקידים בסרטים הוליוודיים ולצעוד על שטיחים אדומים ובגדול, להפוך לכוכבת הכי משמעותית שלנו מעבר לים. היא עשתה זאת בלי לשדר מאמץ או לאבד מהצניעות והפשטות וזה משהו באמת ראוי להערכה שלא ניתן לומר על אחרים. נותר לקוות רק שהיא תצליח לגלם את הדמות המפורסמת בעולם הקומיקס בכשרון ולא תהפוך רק לממתק עיניים חביב.

nn

על ההריון השני, כמו הראשון שלה, בישרה גדות ברשת החברתית, כמו רוב הכוכבות היום, שמעדיפות לשלוט על המועד ואופי המידע שנחשף לציבור. הידיעה על ההריון המפורסם של גדות שוטטה בכל האתרים העולמיים והעורכים התרגשו מזה כאילו אימהות היא באמת פלא שלא מהעולם הזה.

הקיץ הזה אנחנו נזכה לראות אותה מככבת בסרט הסולו שלה. כן, זה יהיה מבחן גדול עבורה, כי האולפנים יסיקו מהר אם ההימור הזה השתלם או שהליהוק היה טעות ושכבר עדיף היה ללהק שוב את לינדה קרטר אפילו. רוב הסיכויים הם שהיא תצליח לעורר עניין ובאזז גדול ולא רק בקרב המעריצים ההדוקים, כי הושקע הרבה מאמץ סביב הסרט וזו הפעם הראשונה שהדמות האהובה של וונדר וומן מקבלת סרט משלה. אנשים יראו את הסרט אפילו אם זה רק כדי לקטול. אבל נקווה שהדיון יחרוג מעבר לכמה מבטים נוקבים היא זרקה בכל סצנה.

גל גדות בהריון