גלית גוטמן – הדור הבא

הכירו את אמה, הבת הצעירה של דוגמנית הצמרת וצלם העל, זיו קורן, שחגגה לאחרונה בת מצווה עם כל החברים והחברות המפורסמים של אימה הזוהרת. בהחלט הזדמנות טובה לראות את הקסם הג'ינג'י מקרוב

הדוגמנית והמגישה הישראלית, גלית גוטמן, החליטה לחגוג לבתה אמה בת ה-12 בת מצווה uבגדול. לאירוע, שהתקיים ב"זאפה" ברמת החייל, הוזמנו כל החברים המפורסמים של אימה מתעשיית האופנה והטלוויזיה, כמו יואב לימור, ובל שרף, מיקי בוגנים, קרן מור, מוטי רייף, אפרת גוש וכמובן, בן זוגה, יגאל אהובי, שבאו לפרגן ליורשת הצעירה. אז הנה היא, הקסם האדום העונה לשם אמה, שניחנה בלוק ייחודי ומזכירה קצת את אימה. ועדיין, זה לא שהייתי חולפת ברחוב ואומרת, "הופה, הנה בתה של גלית גוטמן!".

אמה היא בתם של גוטמן ובעלה לשעבר, צלם העיתונות זיו קורן. השניים נפרדו ב-2013, לאחר 17 שנה של זוגיות פוטוגנית ומתוקשרת ועוררו תדהמה גדולה בביצה. "זו תחושה של כישלון. נכשלנו", סיפרה גוטמן בזמנו בתקשורת. "זה לא פשוט הסיפור הזה של להיות איש מפורסם והזוגיות והכל כל הזמן שם בחוץ. כאילו, קל זה לא היה, אבל בסופו של יום מה שקורה בתקשורת לא באמת רלוונטי, מה שרלוונטי זה מה שקורה פה בבית, ביני לבין זיו, ומה שרלוונטי זה הבנות".

אמה גוטמן הבת

עד היום הבנות לבית גוטמן תועדו פה ושם, בעיקר לצד אימן ברחובות תל אביב. לאחרונה אימן מעלה יותר תמונות שלהן לרשתות החברתיות. זה כנראה עניין של זמן עד שגוטמן ג'וניור תזכה להצעות מפתות בתחום הדוגמנות כי יש לה פנים רעננות, חיוך כובש ולוק ענוג ותקופתי. לא אתפלא אם היא תחשוש להיכנס לתחום המזוהה עם אימה במשך עשורים. גולשים הרי לא יפסיקו להשוות בינה לאימה ומאוד קשה לבלוט בזכות עצמך כאשר את הבת של אחת הדוגמניות המפורסמות בישראל.

אך מאחר ואנחנו חיים בעולם שתמיד אוהב לראות את ילדיהם של סלבריטאים, לא יהיה קל לגוטמנית הצעירה לחמוק מהפפראצי. כן, ז'אנר "הבנות של" לא יתפוגג מהעולם כל כך מהר אז תתרגלו לשם שלה. היא כנראה כאן כדי להישאר.

הנה עוד כמה תמונות מהאינסטגרם של גוטמן. התפוח לא נפל רחוק מהעץ, אבל הוא רק נהיה קצת כתמתם יותר.

גלית גוטמן והבנות

אמה גוטמן

גלית גוטמן ובתה

אמה גוטמן האדומה

גלית גוטמן ובנותיה