ג'יין פונדה מדגמנת בגיל 79

השחקנית הוותיקה הוכיחה כבקמפיין "בלמיין" החדש שהיא יכולה להצטלם יפה ואצילי יותר מכל דוגמנית צעירה. כל הכבוד לבית האופנה הנחשב שליהק אותה אותה בעידן של כוכבות אינסטה נבובות מבט

קשה להפתיע בעולם האופנה, השחוק עד עייפה שממחזר את עצמו למוות מדי כמה שנים. בדרך כלל אנחנו נראה את אותן דוגמניות בכל מקום. תעשיית היופי לא באמת תדהים אותנו עם ליהוקים חדשים ומפתיעים. פעם בכמה זמן, מעצב-על או מותג יוקרתי נחשב יביא אותה בבשורה מרוממת במיוחד אבל הנה, בית האופנה הנחשב, "בלמיין", הצליח להרשים אותי במגזין "הרפר'ס בזאר" הספרדי, עם הכוכבת האמריקאית ג'יין פונדה.

השחקנית הוותיקה והאהודה, מלכת הפיטנס, הפעילה החברתית ושגרירת הפמיניזם בת ה-79, הצטלמה למותג, שבעבר ליהק את מלכת הטראש, קים קרדשיאן. בתמונות כאן פונדה נראית אצילית, אלגנטית ומרעננת יותר מכל איט גירל אינסטגרמית בעלת עיניים נבובות ומיליון עוקבים. פונדה מציגה, בתמונות שצילם נינו מונוז, נשיות סקסית ובשלה והיא מקרינה בטחון וקלאסה. את כל אלה לא ניתן לרכוש בקלות כמו לייקים ותגובות. כמה נחמד לראות את זה מול עיניים וכמה חבל שזה מחזה נדיר, על תקן גימיק.

ג'יין פונדה בבלמיין

אולי יעניין אתכן לקרוא:

אליזבת הרלי בביקיני בגיל 51

תמונת הביקיני הלוהטת של ברוק שילדס

על חברות האופנה להפנים שאנחנו, נשים, נשמח לראות בגדים יפים על נשים מעל גיל 14. בניגוד לדבריו של המעצב קארל לגרפלד, מ"שאנל", נשים לא שואפות לקבל השראה מטינאייג'יות כמו סופיה מצטנר. היא אמנם הורסת ותענוג לבהות בה אבל היא יכולה לדגמן לאינספור בתי אופנה ולא חייבת לצעוד בתצוגה בשמלת נשים שקופה. הטעות שלהם היא שאנחנו אלה ששואפות לרדוף אחרי לוליטות אבל האמת היא שמעצבי על מחליטים עבורנו ודוחפים לנו נערות שטוחות, צנומות ומבואסות כדי לממש את חזונם.

אם טרחו לשאול נשים מה הן רוצות לראות הם היו מופתעים, כנראה. בינתיים ברשת הגולשים לא מפסיקים להתרגש ורבים העלו את התמונה המנצחת של פונדה בלבן. מה שנקרא, להחזיר עטרה ליושנה. ביג טיים.

ג'יין פונדה

יש מקום לכולן ונקווה שעוד חברות אופנה ילהקו כוכבות נפלאות, שמחזיקות רקורד מפואר כמו פונדה. הן ראויות לדגמן ולהוביל קמפיינים אחרי שהוכיחו את כשרונם במשך שנים. זה מחמם את הלב ומזכיר לי שהעולם לא שייך רק לפרגיות.

והנה עוד כמה תמונות הורסות של פונדה:

ג'יין פונדה בשמלה

ג'יין פונדה בבגד אפור

 צילום: מאינסטגרם