ג'יזל מנפצת את אשליית השלמות

הסופר מודל הברזילאית, ג'יזל, חושפת בספר זיכרונות חדש על הניתוחים להגדלת חזה ועל הדרך מנפצת לרסיסים את תדמית המאושרת התמידית: "שקלתי להתאבד"

היא נחשבת לאחת הדוגמנית המצליחות והעשירות בעולם ומשדרת בכל הזדמנות כיצד חייה עם כוכב הפוטבול טום בריידי ושני ילדיהם הם שיא האושר, אבל לאחרונה ג'יזל בונדשן ניפצה את אשליית השלמות שטיפחה.

בספר זיכרונות חדש, Lessons, ג'יזל מתגלה כבחורה הרבה יותר מורכבת ואנושית, עם אכזבות ופחדים, בניגוד לתמונות שהיא מעלה לאינסטגרם בהן היא רק מחייכת, עושה יוגה ומשדרת שחייה דבש טהור.

בגיל 38 החליטה ג'יזל שהגיעV העת להיות כנה עם מעריציה ובין היתר חשפה כיצד התמודדה עם התקפי החרדה כדוגמנית צעירה: "הייתי בשלב נפלא של הקריירה שלי ותמיד הרגשתי שאני אדם חיובי, אז ממש הלקיתי את עצמי – למה אני מרגישה ככה? כאילו אסור לי להרגיש רע. ואז העולם סוגר עלייך ואת מפסיקה לנשום, וזו ההרגשה הכי נוראית שחוויתי", בשלב כלשהו הכוכבת הברזילאית שקלה להתאבד "ממש אמרתי לעצמי, אם אני קופצת עכשיו מהמרפסת הכל ייגמר ואני לא אצטרך להרגיש ככה יותר".

ג'יזל אינסטגרם

בניגוד לסלבריטאיות שפונות לסמים או לטיפה המרה, ג'יזל הלכה לטיפול נפשי כשהחלה להיות מוטרדת מדימוי גוף. כן, גם מי שנחשבת כבעלת "הגוף המושלם בעולם", סבלה מביטחון עצמי נמוך לאור השינויים הפיזיולוגיים שעברה כאם. אחרי שני הריונות שכללו הנקה ממושכת היא שמה לב ששדיה איבדו צורה והפכו קטנים יותר. ג'יזל הרגישה שהיא מאכזבת את הקהל ושאינה עומדת בסטנדרט הגופני שהיא עצמה הכתיבה לפני שנכנסה להריון.

טום בריידי והבת צילום אינסטגרם

למרות השמועות ב-2015 שהיא עברה ניתוח להרמת החזה, לא התקבל לכך אישור רשמי ממנה. עכשיו היא מאשרת שעברה תחת סכין המנתחים: "התעוררתי ואמרתי לעצמי – מה עשיתי? הרגשתי שאני לא מזהה את הגוף שלי" עוד ג'יזל חשפה כיצד בריידי תמך בה "הוא פשוט אמר – אני אוהב אותך בכל מצב, ואת יפהפיה. השיעור היה שמה שלא הורג מחשל, אבל הייתי מעדיפה ללמוד אותו בדרך אחרת".

ג'יזל ובריידי צילום אינסטגרם

עבור ג'יזל, החשיפה המפתיעה היא יוצאת דופן ונדירה. עד היום היא נמנעה מלהודות במשברים ודיכאונות וכעת נשים בכל העולם יוכלו להזדהות איתה קצת יותר, לאחר שהתגלתה כבת אנוש בשר ודם, ממש כמוהן, ולא פסל יווני מהלך שכל הזמן מהגג על אושר פנימי מול נופי שקיעה.