ג'יזל: למה נפרדתי מלאונרדו דיקפריו בזמנו

הסופר מודל הברזילאית, הנשואה לטום בריידי ומגדלת עימו את שני ילדיהם, חושפת רק היום למה היא והשחקן ההוליוודי לאונרדו דיקפריו נפרדו לאחר 5 שנות זוגיות

היא נחשבה במשך שנים לדוגמנית העשירה בעולם (קנדל ג'נר הביסה אותה פה ושם) ומה שסייע לג'יזל בקריירה, מעבר לגוף חטוב ומושלם, שיער זהב וגלי וגישה חיובית לחיים, הייתה הזוגיות עם הכוכב ההוליוודי לאונרדו דיקפריו. כידוע, כל מי שיצאה עם השחקן מצאה את עצמה בכותרות וקוטפת קמפיינים שווים במיוחד עד שהוא נפרד ממנה ומצא כנראה בקטלוג של ויקטוריה סיקרט גרסה צעירה וחטובה יותר מקודמותיה.

במקרה של ג'יזל, היא כבר הייתה דוגמנית מצליחה כשפגשה את דיקפריו והיחידה עד היום שצעדה לצדו על השטיח האדום של טקס פרסי האוסקר. הפאוור קאפל שרד מ-2000 עד 2005 והבאזז סביבם רק העצים את הפופולאריות של הברזילאית הלוהטת בתעשיית האופנה. כשהשניים נפרדו לאחר חמש שנות זוגיות רבים היו מופתעים כי הם האמינו שהזוג הנוצץ ינשא ויקים משפחה. ג'יזל לא היגגה על הפרידה ודיקפריו, שמתעב אתרי רגילות וחיטוט בחייו האישיים, לא חשף דבר וכך פירוק הזוגיות נותר בגדר אניגמה.

ג'יזל בונדשן צילוםCarlo Allegri/Getty Images

היום, בגיל 38, כשג'יזל כבר נשואה לכוכב הבייסבול טום בריידי ומגדלת עימו את שני ילדיהם, היא חשה נוח יותר להיפתח ולחשוף מה בעצם קרה שם עם דיקפריו, 44 ולמה השניים לא החזיקו מעמד. "הפסקתי לשקוע בעישון, אלכוהול ועבודה, במטרה לטשטש את החושים שלי ונהייתי יותר מודעת לדברים שבעבר לא רציתי", סיפרה ג'יזל לכתבת השער האביבית במגזין "פורטר". "האם הייתי לבד עם הרצון לעשות חשבון נפש בזמן שהוא נשאר כפי שהיה? התשובה היא כן". מדבריה ניתן להבין שהמהפך באורח חייה הוא שהוביל את השניים לפרידה מהדהדת.

ג'יזל וטום בריידי צילום  Dimitrios Kambouris/Getty Images

דיקרפיו ידוע כפלייבוי נצחי, חובב בלונדיניות כחולות מבע, שהיה בן זוגה של הישראלית בר רפאלי עד שגם הם נפרדו. דיקפריו מעולם לא עשה סימנים של מי אדם השואף להקים משפחה ולהתמסר למשהו אחר שאינו האגו שלו. ג'יזל כבר הייתה בשלה למשפחה ולאחר הזוגיות עם דיקרפיו היא התמסרה ליוגה ולבריאות הנפש שלה.

בעבר סיפרה ג'יזל שהיא סבלה מחוסר ביטחון והתקפי חרדה קשים שפקדו אותה בתחילת הקריירה. נראה כי ההעדפות השונות של השניים הובילו לנתק ולא נראה כי דיקפריו, הרווק הנצלי,מתכוון לשנות את סגנון חייו הקלילים. ג'יזל, שהפכה גם לאשת עסקים מצליחה לאחר הפרידה ממנו, הוציאה ספר חדש עם תובנות ובו היא חשפה את ההתמודדויות הלא פשוטות שלה בצל ההצלחה והתהילה.