ג'ודי ניר מוזס תפרשן את "האח הגדול"?

ברשת שלפו את נשק יום הדין שנועד להגביר את הבאזז סביב תוכנית הריאליטי הפופולארית וליהקו את אשת התקשורת הפרובוקטיבית כפרשנית לענייני הדיירים לצד אלירז שדה

בזמן שבכירי הזכיינית רשת כוססים ציפורניים לקראת עליית "האח הגדול", ומתפללים שהתוכנית תעמוד בציפיות ותביא רייטינג שיצדיק את קיומה, באתר "וואלה" פורסם שמי שתפרשן לצד אלירז שדה על מעללי הדיירים היא לא אחרת מג'ודי ניר מוזס. אשת התקשורת, שלא ידועה כמי שמחזיקה את דעותיה לעצמה, תמלא את מקומה של מאיה בצלאל ותנתח את האירועים שהתרחשו בבית באותו שבוע ותהיו בטוחים, משעמם בטח לא יהיה.

אם הפרסום יתברר כנכון, ניר מוזס תיאלץ להיפרד ממתוכנית הבוקר של רסקין, המשודרת בקשת, שם היא מפרשנת ענייני אקטואליה (אך גם נוכחותה לא עוזרת לרייטינג, הנמוך כים המלח). תעשו את החשבון ותראו שהוויתור לא קשה כל כך ושכנראה שמשתלם יותר לברבר על הדיירים בשעת שידור לוהטת יותר, מול "אופירה וברקו", שגרפה נתונים נאים ויצרה הרבה רעש ברשת לאור ההנחייה השנויה במחלוקת שלהם. צפוייה  תחרות קשה מאחר וניר מוזס יודעת לייצר כותרות לא פחות טוב מהם.

ג'ודי ניר מוזס. צילום: איציק בירן

תוכנית "האח הגדול" שודרה בקשת בהצלחה רבה ועברה עם הפיצול לרשת. בעוד שבקשת השכילו לבחור מנחים שמעוררים אמוציות מגוונות בקרב הקהל ( ארז טל, אסי עזר, קורין גדעון) ברשת הימרו על המשולש לירון ויצמן-עפר שכטר-אסי ישראלוף, שקיבלו בעיקר ריקושטים שליליים בתקשורת, במיוחד לאור נתוני הצפייה המאכזבים של התוכנית "גוט טאלנט" (בהנחיית שכטר וישראלוף ברשת) ומכך שרבים ראו בווויצמן "מגישה אנמית ולא מעניינת" שלא מתאימה ל"אח הגדול".

לאור נקודת המוצא הנמוכה ששלושת המנחים מתחילים את הג'וב החדש שלהם, ניתן מפה רק להמריא. זה המבחן הגדול של רשת, כי אם תוכנית הדגל שלהם לא תניב מספרים יפים, הזכיינית עלולה למצוא את עצמה במצוקה כלכלית וכשאנחנו מדברים על מספרים יפים, הכוונה היא מעל 20 אחוז. עוד כמה ימים נגלה אם התוכנית עמדה בציפיות אך קחו בחשבון שבפרק הפתיחה יצפו יותר אנשים מהרגיל כי רבים יזפזפו מסקרנות נטו אך האם תהיה למנחים מספיק כריזמה כדי להחזיק עונה? ימים יגידו.