בר רפאלי מדגמנת הריון פוטוגני

אחרי שהדוגמנית שיתפה אותנו בכל רגע ורגע מהריונה הראשון עם ליב היא קצת נעלמה ושמרה על פרופיל נמוך, עד עכשיו, כשבחרה להראות בטן בתמונת ביקיני על הדשא

מזמן לא נתקלנו בתמונה באמת מדליקה של בר רפאלי בהריון. קשה לשכוח את אינספור התצלומים הענוגים שהיא העלתה לרשת, כשסחבה את ליב, בתה הבכורה, בבטנה. למעשה, רפאלי בזמנו דאגה להזכיר לנו בכל הזדמנות שהיא נהנית מכל רגע אבל בהריון השני היא קצת נעלמה ושמרה על פרופיל נמוך. אולי רפאלי פשוט העדיפה לאפשר לתקשורת להתעסק בגל גדות, שקטפה לא מעט הישגים השנה בתור וונדר וומן.

כך או כך, הסתפקנו בתמונות שלה עם בעלה עדי עזרא, עם חברות על רקע השקיעה או סתם מרחוק, מתבודדת עם עצמה. מרתק זה לא היה. אבל אם לשפוט לפי התמונה היפה כאן אז בר איז באק! התצלום הפסטורלי כבר הגיע עד ל"דיילי מייל" הבריטי, שם סיקרו בהתלהבות את התרחבות משפחת רפאלי. כנראה שהדשא של השכנה באמת ירוק יותר.

בר רפאלי בדשא

אבל למרות התנוחה הנינוחה שהיא מפגינה אל מול עדשת המצלמה, לא בטוח עד כמה היא באמת רגועה בימים אלה, לאור הבשורה שבעלה הראשון, אריק ויינשטיין, פרסם ספר קצר על איך עזר לה להשתמט לכאורה מגיוס לצבא. על פני 30 עמודים גולל חבר המשפחה לשעבר את סיפור חתונת הבזק שלו עם הסלבריטאית המפורסמת במדינה.

בר רפאלי בביקיני

לא ברור למה ויינשטיין, המבוגר מרפאלי ב-20 שנה,  בחר לשבור שתיקה עכשיו אבל אפשר להניח שיהיו לא מעט אנשים סקרנים שיקראו בשקיקה את עלילת "רפאלי-ויינשטיין". מצד שני, אולי באמת לא אכפת לה.