בר רפאלי מדגמנת את תל-אביב

הדוגמנית הישראלית הכי מצליחה שלנו הצטלמה להפקת שער מרהיבה במגזין תיירות ספרדי ומציגה את יופייה של העיר ללא הפסקה, במטרה לשכנע תיירים לבקר בה. מה נגיד, אנחנו השתכנענו

האם תצליח הדוגמנית בר רפאלי לשכנע תיירים ספרדים לבקר בעיר תל אביב? זו השאלה שכנראה שאלו את עצמם במערכת המגזין "Conde Nast Traveler" וענו "כן" ללא היסוס. רפאלי, הנמצאת בהריון שני בימים אלה, קידמה את השער הנהדר, אותו צילם אייל נבו הישראלי וגולשות ישראליות בעיקר תהו מהיכן השמלה המעניינת שלבשה. בתוך המגזין ניתן למצוא את רפאלי לבושה בפריטים מעניינים ומצולמת על רקעים שונים, כגון הטיילת או כיכר רבין.

מי שעומדים מאחורי ההחלטה לגייס את רפאלי לקידום העיר השוקקת חיים הם משרד התיירות הספרדית ושגרירות ישראל בספרד, שמאמינים שהקסם של רפאלי יעשה את העבודה ויפתה תיירים שירגישו שזו העיר לבלות בה. הקונספט שנבחר לגיליון מאי הוא "תל אביב – עיר האוונגרד". לא ממש הבנתי היכן האוונגרד בדיוק אבל כנראה שהוא טמון בטוויסט האדג'י הניכר בבגדים שדגמנה רפאלי. מה שחשוב הוא שאנשים יוכלו שוב לראות שישראל אינה מדינת מדבר, בה רוכבים רק על גמלים.

בר רפאלי בתל אביב

אולי יעניין אתכם לקרוא:

בר רפאלי העלתה תמונה שהרגיזה אנשים

בר רפאלי בשמלה סקסית במיוחד

מהתמונות ששוחררו לרשת החברתית ניתן לזהות לוקיישנים כגון כיכר רבין והטיילת ומאחר וההפקה המרהיבה כוללת 12 עמודים, אני מקווה שהם לא שכחו מקומות יפים כגון שדרת רוטשילד, שוק הפשפשים, נמל תל אביב ועוד. מאחר וזו העיר ללא הפסקה, כדאי לשדר את האנרגיות הייחודיות של העיר הלבנה, בה אנשים ערים בכל שעה ומתפייטים בבתי הקפה עד אור הבוקר.

בראיון לעורכת המגזין, סנדרה דל ריו, סיפרה רפאלי על המקומות המועדפים עליה בתל אביב והיא המליצה לקוראי המגזין לבקר בשוק הפשפשים ובנווה צדק. כמו כן, סיפרה הדוגמנית שהיא בחרה להקים משפחה דווקא בישראל למרות שביקרה באינספור פנינים על פני הגלובוס. היא הוסיפה שרצונה הוא להעניק לילדיה ילדות נפלאה בארץ, בדיוק כפי שהייתה לה.

בר רפאלי בחולצה חומה

ברשת רפאלי זכתה לקרוא, כהרגלה, תמהיל תגובות הנעות הכולל הערות כגון "כל הכבוד, גאווה!" ל"משתמטת ולא עשתה צבא!". לא משנה מה רפאלי תעשה, ההיסטוריה הצבאית שלה – יותר נכון, היעדרה – תרדוף אחריה. נכון, היא לא אזרחית יוצא דופן ועליה היה להתגייס כמו כולנו והדרך בה השתחררה (התחתנה עם חבר של אביה על הנייר), היה אקט מניפולטיבי ואנוכי שמקומם רבים אבל היא לא הסלבריטאית היחידה שלא עשתה צבא אבל היא כן היחידה שזוכרים לה את זה, לאור הצלחתה העצומה.

כבר שנים רפאלי מקדמת את ישראל בעולם בצורה משמעותית, מדברת עליה בראיונות ומזכירה לכולם מהיכן היא מגיעה ועד היום היא מקפידה להביא לישראל צלמים מחו"ל ונעזרת בצוות ישראלי בכל הזדמנות המתאפשרת לה. זה לא מובן מאליו. מכל הכוכבות שיצאו מפה, רפאלי היא זו שבאמת הצליחה לשים את ישראל על המפה ולהפוך אותה לאטרקטיבית. אפשר בהחלט לפרגן לה לפחות על זה.

בר רפאלי על הגג

בר רפאלי בסטייל

בר רפאלי בכיכר רבין

בר רפאלי על החוף