בר רפאלי אצל ג'ורג'יו ארמני

הדוגמנית המפורסמת הפציעה כאורחת מיוחדת בתצוגת האופנה של מעצב-העל ג'ורג'יו ארמני ואימצה לוק שפחות אופייני לה

תצוגת האופנה של ג'ורג'יו ארמני לסתיו/חורף 2018, שנערכה במילאנו, הפכה לאטרקציה לא מעט בזכות בר רפאלי שהגיעה בטוטאל בלאק ונראתה אלגנטית מתמיד. לדעת מספר גולשים ונראתה טיפה "חנוקה" ומבוגרת מגילה, בחליפה שחורה מעל חולצה גברית שחורה ותואמת. האקססורי הבולט שלה, עגיל ענק בשחור ואדום גנב את ההצגה וקצת הצעיר את המראה שלה.
רפאלי היא אמנם אחת הדוגמניות הכי גלאמיות שיש אך מגיבים הרגישו שהיא פספסה את החוק מספר אחד באופנה: אם בוחרים בלייזר/חליפה, רצוי לבחור גופיית משי עדינה עם מחשוף פתוח או טי שרט לבן ופשוט. העיקר, לשלב את הפריטים כך שלא יתקבל מראה רציני ומתאמץ מדי. רפאלי בדרך כלל נמנעת מללבוש שחור מכף רגל ועד ראש ומעדיפה צבעוניות אך היא התאימה את עצמה לסגנון המעצב, המסמל את שיא הקלאסה, האיפוק וההידור.
בר רפאלי אצל ארמני אינסטגרם
לא ברור אם רפאלי הצטיידה בסטייליסט או שהיא בחרה את האאוטפיט בכוחות עצמה אבל היא לא נוהגת לקחת סיכונים בהופעותיה ובדרך כלל בוחרת סטייל שלא יעורר פרובוקציה. היא לא היחידה שבחרה לבוא בשחור לתצוגה של ארמני ונצפו דוגמניות וסלבריטאיות רבות שאימצו את השיק החורפי. בכל מה שקשור לאיפור ושיער, רפאלי לא הפתיעה והגיעה במראה נטורל שהולם אותה תמיד. בקיצור, שום דבר מסעיר או מפתיע. מצד שני, מי צריך הפתעות, זאת בר רפאלי.
בר רפאלי אינסטה
בר רפאלי אינסטוש
בר רפאלי וארמני אינסטה