בריטני ספירס ללא איפור

הזמרת העלתה לאינסטגרם תמונות שלה במראה נטורל שהפכו תוך שניות לוויראליות. היא מצטרפת לרשימה ארוכה של סלבריטאות בארץ ובעולם שאימצו את הטרנד הפופולארי

אחד הטרנדים הפופולאריים ברשת (שעדיין לא מאסנו בו לגמרי אבל אנחנו בדרך לשם), הוא "סלפי ללא איפור" והסלבריטאית התורנית שאימצה את הלוק המרענן והציגה אותו בפני כל מיליוני עוקביה היא הזמרת בריטני ספירס. היא בחרה להעלות לא תמונה אחת אלא 3 פריימים של פנים נקיות ממייקאפ בהבעות שונות ומשונות (בדאק פייס מאסנו באמת), על רקע ביתה בקליפורניה והוסיפה את הכיתוב הבא לצד ההאשטאג NoMakeupMonday#:

"בימים בהם אין לי צוות של איפור ושיער לפני הופעות, זאת אני האמיתית והאנטי גלאמית. אז נעים מאוד להכיר! אני מכנה את הלוק הזה כ"מראה הקפה שלי בבוקר" רק תתעלמו משאריות המסקרה מאתמול בלילה".

בריטני ספירס בסלפי

כצפוי בפוסטים סוחטי לייקים שכאלה, הגולשות הרעיפו על ספירס, 35, לא מעט שבחים ומחמאות ("עם רגליים על הקרקע", "איזו מלכה") אך היו גם נשמות טובות שהגיבו בפחות התלהבות ("את מזדקנת", "את עדיין מאופרת"). המטרה של הסלבריטאיות המעלות תמונות כאלו היא לרדת אל העם, להיראות אנושיות, נגישות ולצבור נקודות זכות בקרב המעריצים הצמאים לקצת נורמליזציה לנגד עיניהם.

בריטני בסלפי בלי איפור

בעולם היו עד היום לא מעט כוכבות הוליוודיות שחשפו את הפרצוף האמיתי שלהן כגון קמרון דיאזשרון סטון וסינדי קרופורד. גם בארץ הטרנד נפוץ ברשתות ולא מזמן העלינו פה את מיכל ינאי בלי איפור. מי שמצטיינות בהצגת ה"אני האותנטי" בארץ הן גל גדות ובר רפאלי שנוהגות להעלות לא מעט תמונות שלהן ללא טיפת איפור ומזכירות לכולנו שיש פער עצום בין מה שרואים על שטיחים אדומים לחיים האמיתיים.

בריטני ספירסית