ברוק שילדס בפרסומת להלבשה תחתונה

לפני 37 שנה השחקנית שנחקקה כלוליטה נצחית ("ילדה יפה", "הלגונה הכחולה") עוררה הדים בפרסומת פרובוקטיבית ל"קלווין קליין". כעת היא סוגרת מעגל בקמפיין חדש

ברוק שילדס חוזרת לכותרות סביב פרסומת חדשה להלבשה תחתונה של "קלווין קליין". זו סגירת מעגל עבור הדוגמנית והשחקנית ("ילדה יפה" ו"הלגונה הכחולה")שהצטלמה למותג הפופלרי כבר לפני 37 שנה. בזמנו בהיותה רק בת 15 היא כיכבה בקמפיין תחת הסלוגן: "שום דבר לא יפריד ביני לקלווין שלי" והפרסומת המדוברת הפכה אותה מיד לסנסציה גלובלית כשמספר מדינות בארצות הברית אף החרימו אותה.

כעת שילדס, 52, בחרה לשתף את עוקביה בתמונה ראשונה מתוך הקמפיין החדש (שפורסם גם במגזין "Social Life") לצד הכיתוב "משחזרת את ימי הקלווין שלי" וזכתה לתגובות אוהדות רבות כגון "יפה כתמיד!", "נועזות ואצילות!", "מדהימה!". הגולשים שמחו לראות איך מותג האופנה בחר אשה בשלה ולא טינאייג'רית צנומה בת 15. גם אם התמונה טופלה קלות בפוטושופ, עדיין הציגו את גופה של שילדס כפי שהוא ולא השאירו חצי ירך על רצפת העריכה.

ברוק שילדס לקלווין

בתעשיית האופנה והיופי, בה מפרסמים מלהקים לרוב דוגמניות צעירות ששוקלות כמו גרם חסה (ועוד מבקשים מהן לרדת במשקל), זהו מחזה מרענן ומלהיב כאחד. קליין תמיד ידע לעורר פרובוקציות באמצעות הליהוקים המבריקים שלו – אם זו קייט מוס ב"אובסשן" (חתומה על ההרואין שיק), כריסטי טרלינגטון ל"איטרניטי" (סגרה חוזה של מיליוני דולרים), או שילדס, שהייתה בזמנו האיט גירל הכי אהודה בעולם.

בשנים האחרונות "קלווין קליין" גייסו את הדוגמנית קנדל ג'נר ואת הזמר ג'סטין ביבר על תקן "כוכבי הדור הצעיר" אבל אף אחד מהם לא יצר באזז כמו הסקס אפיל של שילדס בימי הגלאם ההם.

ברוק שילדס בג'ינס

כריסטי טורלינגטון

קייט מוס בג'ינס