בנם של פארה פוסט וריאן אוניל מואשם בניסיון לרצח

רדמונד פוסט אוניל, בנם של המלאכית של צ'רלי וכוכב "סיפור אהבה", מואשם בתקיפה וניסיון לרצח, לאחר שפצע שני אנשים בסדרת תקיפות שביצע בלוס אנג'לס

להיות "בן של" כוכב הוליוודי מפורסם יכול להפוך לנטל כבד מנשוא, הלחצים, הציפיות, ההשוואות הבלתי פוסקות. בהחלט לא קל אבל דמיינו איך זה מרגיש להיות הבן של שני כוכבים גדולים ואהובים. רדמונד פוסט אוניל, 33, בנם של השחקנים פארה פוסט ("המלאכיות של צ'רלי") וריאן אוניל ("כוכב אהבה") יכול היה לצעוד

בדרכי הוריו אך הוא עלה על המסלול הבטוח להתרסקות לאחר שהסתבך עם החוק והואשם בתקיפה וניסיון לרצח. הסיפור התחיל כאשר משטרת לוס אנג'לס חקרה שוד אלים, שהתרחש בתחילת מאי בוניס ביץ', שם חמישה גברים הותקפו ללא סיבה הנראית לעין, ושניים מהם נפצעו קשה. החשוד: בחור לבן וג'ינג'י עם קעקועים.

פארה פוסט, ריאן אוניל ורדמונד צילום: Kevin Winter/Getty Images

ב-8 במאי, לאחר שזוהה כחשוד בשוד האלים, אוניל נעצר ובעזרת עדים וראיות חותכות החוקרים קישרו בין אוניל לתקרית האלימה. משטרת לוס אנג'לס הוציאה הודעה רשמית ובו פירטה את האישומים המלאים נגדו: ניסיון לרצח, שתי תקיפות בנשק קטלני, איומים, נשיאת סכין וחבלה. באופן לא מפתיע, אוניל טוען שהוא חף מפשע.

אוניל, בנה היחיד של פוסט (לריאן אוניל יש עוד שלושה ילדים מנישואים קודמים), שהלכה לעולמה לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן ב-2009, כבר מוכר לרשויות לאחר שב-2008 הוא נעצר על נהיגה בשכרות ואחזקת סמים. ב-2011 אוניל נעצר שוב, על שימוש בסם הרואין. אך הפעם מצבו של אוניל חמור בהרבה ולא ברור איך הוא יצליח לצאת מזה בלי להישלח לכלא להרבה מאוד זמן.

רדמונד פוסט אוניל צילום: Toby Canham/Getty Images

לא ברור מה הוביל את אוניל להתדרדר למחוזות הפשע. מדובר בעוד נער זהב שעל פניו לפחות יש לו הכל אבל במקום לתעל את ייחוסו, קשריו ופרסומו למקום מועיל הוא נשאב למעגל של הרס עצמי, כשעכשיו הוא יאלץ למצוא עורך דין ממש חזק כדי להוציא אותו מהבוץ. לפחות כסף לא אמור להיות אישי, לאחר שהוא הוא ירש את כל הונה של אימו (4.5 מיליון דולר) בזמנו, שפוסט לא השאירה כלום למי שתמך בה בימי מחלתה, אוניל.

ההאשמות נגד אוניל יכולות להוביל למאסר ממושך, במיוחד אלא אם ימצא עורך דין תותח שימצא דרך מתוחכמת להפחית מעונשו. מה שנקרא, לא נופתע אם בקרוב תסריטאי הוליוודי יכתוב תסריט על חייו הסוררים.