בן אפלק נתפס על חם

שוב בן אפלק מסתבך והפעם לאחר שבילה ערב עם דוגמנית פורנו צעירה. זוגתו לינדזי שוקוס, עזבה אותו ונותר לקוות שהוא ילמד לקח

אחד השחקנים הכי מתוסבכים באמריקה, בן אפלק, נתפס על חם כשהוא מבלה בסנטה מוניקה עם דוגמנית פורנו בת 22 העונה לשם שונה סקסטון. הפפראצי תיעד אותם יוצאים מערב דינר ולאחר שהתמונה פורסמה בכל האתרים, זוגתו, לינדזי שוקוס, עזבה אותו. לא כיף, מה שנקרא. לא ברור אם שוקוס ואפלק לא נפרדו קצת לפני אבל אין זאת הפעם הראשונה בה אפלק מסתבך בכל מה שקשור למערכות יחסים.

זוכה פרס האוסקר על תסריט "ויל האנטינג", היה נשוי לג'ניפר גארנר והשניים הביאו שלושה ילדים לעולם לפני שהקשר ביניהם התפרק בגין התמכרותו של אפלק לאלכוהול ובגידותיו. גולשים רבים פיתחו סלידה מהשחקן בן ה-46 כי הוא גרם לגארנר אומללות רבה ובנוסף לכל זה, מגלם את באטמן באופן אנמי ומחריד. עם הזמן אפלק שיקם את יחסיו עם גארנר ובמקביל הוא פיתח זוגיות ביולי 2017 עם מפיקת סאטרדיי נייט לייב, שוקוס, שקיבלה אותו ואת שק הצרות שלו והיה נראה כי השניים מסתדרים נפלא.

בן אפלק לינדזי צילום מסך

אפלק אף שכר לשניהם דירה בניו יורק, בה בילו לא מעט זמן איכות ביחד בשנה האחרונה. אבל כנראה שעם אפלק שום דבר טוב לא נשאר לנצח ומקורות דיווחו ששוקוס, 38, אפילו מחקה את חשבון האינסטגרם שלה כאות מחאה ומיאוס. בכל אתרי הרכילות והבידור עלו אייטמים על הסאגה המביכה וכנראה ששוקוס הרגישה צורך להימלט מתשומת הלב הלא נעימה. למרות ששוקוס יצאה עם אחד השחקנים המפורסמים בעולם, היא מעדיפה לנהל את חייה מאחורי הקלעים ובכל הזמן שהיו ביחד העניקה רק ראיון אחד קצר למגזין אופנה בו לא אמרה בעצם כלום.

שונה סקסטון צילום מסך

עצוב שאפלק לא למד לקח מהעבר וששוב הוא נקלע למצב בו הוא פוגע ברגשות זוגתו ומביך אותה בפני כל העולם. הסיפור הזה מלמד שבוגד תמיד נשאר בוגד, באופן כזה או אחר ושהדרך הכי טובה להתנהל עם טיפוסים כאלה היא פשוט לא להיות איתם. נקווה שגארנר לא תרחם עליו ותסלח לו, כפי שעשתה בעבר ושהיא לא תקבל אותו חזרה כבן זוג. חלאס, הילדים שלהם סבלו מספיק.