במילה אחת – וואו!

הסיור של מייגן מרקל והנסיך הארי באוסטרליה מספק לנו לא מעט רגעים אופנתיים, אבל השמלה שלבשה לאירוע גאלה חגיגי בסוף השבוע, השאירה אותנו כמעט ללא מילים

כן, כנראה גם אנחנו נסחפנו בשגעת הסיקור של 'מה לבשה מייגן מרקל' במהלך הסיור הזוגי הרשמי עם הנסיך הארי ביבשת אוסטרליה.

לא זאת בלבד שמייגן מחליפה 2 אאוטפיטים בממוצע בכל יום, גם הבטן ההולכת וגדלה, כצפוי בשבועות ההריון הראשונים, גורמת ללא מעט אנשים להפוך לאובססיבים ולעקוב באופן רציף אחרי כל תמונה חדשה שלה. גם אנחנו חטאנו בזה, אבל בדיוק כשהחלטנו לפנות זמן ומקום לדברים אחרים ולהמתין לסיום הסיור המלכותי כדי לערוך עבורכן סיכום עם כל מה שלבשה במקום לרפרש כל שעה, הגיעה ה-שמלה, שהחזירה אותנו מיד אל המקלדת, כי גם אנחנו, כמו העולם כולו, לא עמדנו בקסמה.

מייגן מרקל Photo-by-Paul-Edwards-Pool-Getty-Images

ביום שישי חזרו מייגן והארי לסידני שבאוסטרליה אחרי כמה ימים שבילו בפיג'י וטונגה. אמנם הטיסה לוותה במיני דרמה שהתרחשה בנחיתה כיון שהמסלול היה תפוס על ידי מטוס אחר, דבר שאילץ את הטייס ברגע האחרון לעשות סיבוב נוסף, אבל כמה שעות מאוחר יותר התייצב הזוג במצב רוח נהדר לאירוע חלוקת פרסים של החברה הגיאוגרפית האוסטרלית.

מרקל, שבמהלך האירוע גם הגישה פרס לנערה נרגשת במיוחד על פעילותה בתחום איכות הסביבה, לבשה שמלה יוצאת דופן מבית אוסקר דה לה רנטה. מדובר בשמלת ערב בשחור ולבן שלא היתה מביישת את השטיח האדום בטקס האוסקר ההוליוודי. חצאית הטול המתנפנפת, הגזרה המחמיאה, האורך המדויק, משחקי השקיפויות, חיתוכי הלייזר ועיטורי הציפורים, הרכיבו לא פחות משמלה מדהימה ביופיה. מדובר בבחירה מוצלחת ומדוייקת שממשיכה את הקו האופנתי שמייגן דבקה בו מאז כניסתה לתפקיד – יוקרתי ומתוחכם ועם זאת צעיר ועדכני.

את השמלה עיצבה sarah esmoingt עבור קולקציית פרה סתיו 2018 של אוסקר דה לה רנטה. גרסאות נוספות של השמלה ושלבים מתהליך העיצוב ניתן למצוא באתר שלה.  מחיר השמלה עומד על 6,790$, והיא אמנם אזלה מהמלאי אבל ניתן להזמין אותה בהזמנה מיוחדת על פי מידה.

צילום מסך טוויטר

לשמלה הוסיפה מייגן את נעלי הסטליטו עם הפפיון האחורי מבית אקוואזורה שהיא מרבה לנעול ותכשיטים עדינים. את השיער השאירה פזור עם גלים עדינים.

אחרי לא מעט ביקורות שמייגן ספגה על הבחירות האופנתיות שלה (ועל מהותה באופן כללי), נראה כי הפעם הרשת החליטה באופן חד משמעי – מדובר בהופעה מרהיבה שתיזכר לעד כאחת המוצלחות שלה.

מייגן מרקל Photo-by-Ian-Vogler-Pool-Getty-Images

מייגן מרקל Photo-by-Ian-Vogler-Pool-Getty-Images

מייגן מרקל Photo-by-Ian-Vogler-Pool-Getty-Images

אחרי מספר ימים באוסטרליה, פיג'י וטונגה, צפוי הזוג המלכותי להמשיך לניו-זילנד, שם ככל הנראה מייגן תמשיך לספק הופעות אופנתיות, אבל יהיה די קשה להתחרות בשמלה הזאת.

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק