בית המלוכה הודיע: מייגן מרקל בהריון

פחות מחצי שנה לאחר החתונה המלכותית של מייגן מרקל עם הנסיך הארי ובית המלוכה הודיע היום שהזוג מצפה לתינוק ראשון שיוולד באביב 2019

מייגן והארי צילום: Jack Hill – Pool/Getty Images

אחרי ים של ספקולציות, ניחושים ושמועות בלתי פוסקות, בית המלוכה הבריטי מסר הודעה רשמית שהנסיך הארי ומייגן מרקל מצפים לתינוק ראשון שיוולד באביב 2019. גולשים חדי עין כבר שמו לב שמרקל נראתה כמי שניסתה בחתונה של יוג'יני להסתיר את הבטן ולא לגנוב פוקוס מהנסיכה ביום החגיגי שלה אבל היום ארמון קנזינגטון הודיע לעוקבים הרבים שלו שהדוכס והדוכסית מסאסקס יהפכו להורים גאים אחרי שהודיעו בעבר שהם נלהבים מאוד מהרעיון להקים משפחה ומהר. הספקולציות עלו מדרגה לאחר שמרקל הסתירה את בטנה עם קלסר ענק כשנחתה עם הנסיך שלה בסידני.

מייגן מרקל בהריון הודעה רשמית

מדובר בילד ראשון גם עבור מייגן בת ה-38 (שכבר הייתה נשואה בעבר, ללא ילדים) ועבור הארי, 34. גולשים רבים המתינו במתח לחדשות הללו כבר מספר חודשים ובכל הופעה רשמית של מרקל, רבים שמו לב לרמזים בהתנהגות ובבחירות האופנתיות שלה. כל שבוע שני יצאו כתבות שטענו שהיא בטח בהריון וכמצופה מבת מלוכה, בסוף זה קרה מהר. מרקל בשבוע ה-12 ולטענת מקורות יודעי דבר, מצבה הבריאותי "טוב" וסריקת המערכות עברה בשלום.

הזוג נחת בסידני מוקדם יותר היום

מייגן מרקל והנסיך הארי

הזוג המתוקשר עומד לצאת לסיור מלכותי רשמי ראשון משותף שלהם ביבשת אוסטרליה ובחלק מההתחייבויות מרקל לא תשתתף (כמו טיפוס הרים) ועוד פעילויות שיצריכו מאמץ פיזי ממנה.

מייגן מרקל עושה שלום Photo by Chris Jackson/Getty Images

סביר להניח שהצהובונים הבריטים לא יניחו לזוג וירדפו אחריהם עד לסוף אוסטרליה כדי לתעד אותם בכל רגע נתון ושונאיה הרבים בבריטניה, שקיוו שהארי יתעורר ויעזוב אותה, כבר ימצאו על מה לרכל ב"דיילי מייל" אך יאלצו להשלים עם המציאות: מרקל לא הולכת לשום מקום. מאז שמרקל נישאה להארי, בריטים רבים קטלו אותה וקיוו שהזוג יתגרש ושהארי "יתעורר על החיים שלו".

מומחים לבית המלוכה ניבאו שהבשורה תגיח לפני סוף השנה הנוכחית והנה, קיבלנו אותה ובגדול. אמה של מרקל, דוריה, נצפתה בקליפורניה בשיעורי הכנת לידה והיא צפוייה לטוס כדי להיות קרובה לבתה. מעניין אם אביה, תומס מרקל, יזכה לראות את הבייבי אך כנראה שהזוג לא בישר לו באופן אישי. בקיצור, לא יהיה רגע דל סביב הבייבי ניוז שקיבלנו.

מייגן מרקל צילוםGareth Fuller - WPA Pool/Getty Images