ביקור הנסיך ויליאם וקייט מידלטון בסקוטלנד

הדוכס והדוכסית מקיימברידג' מבקרים בסקוטלנד ואנחנו קיבלנו עוד הזדמנות נהדרת להתענג על הסטייל המדויק של קייט מידלטון שאף פעם לא מאכזבת

הנסיך ויליאם וקייט מידלטון מבקרים בסקוטלנד ומדובר בהתחייבות הרשמית הראשונה של שניהם לרגל השנה החדשה. מידלטון נראתה נפלא כהרגלה, במעיל ירוק-כחול של אלכנסדר מקווין, ואם לשפוט לפי העיצוב היא בהחלט חשבה על הבחירה ולקחה בחשבון שהיא מבקרת את הסקוטים חובבי המשבצות. הדוכסית האלגנטית השלימה את המראה עם צעיף ירוק, שהחמיא לעיניה, עגילים קטנים ונוצצים, תיק ירוק קטן ומקסים וכפפות שחורות וללא ספק, האישה הזאת לא טועה אף פעם.

את המעיל הנפלא לבשה מידלטון פעמיים בעבר, ב-2012, כאשר ביקרה בסנט אנדרוז ושוב ב-2013, בכריסמס בסאנדרינגהאם. מידלטון מוכיחה פעם אחר פעם שהיא פאשניסטה מלכותית שיודעת להתאים אאוטפיטים לאירועים אליהם היא מגיעה. תמיד אצילית, קלאסית וליידי אמיתית. קשה לא להתפעל מהדרך הארוכה שעברה מידלטון מאז ימיה כסטודנית באוניברסיטה שם הכירה את הנסיך ויליאם. באותם ימים תמימים, מידלטון הציגה חיבה לג'ינסים וסוודרים וקשה היה לומר שהפגינה חוש אופנתי משובח.

קייט והנסיך בסקוטלנד צילום  Karwai Tang/WireImage

עם השנים, מאז נישואיה לנסיך, הסטייל שלה עבר ליטוש והגיע לכדי שלמות. מידלטון למדה מה מתאים לה ומה לא והיא מקפידה על אקססוריז נכונים, כשהשיער הבריא והבוהק שלה תמיד מסודר לתפארת והאיפור עדין. לא סתם העם הבריטי אוהב אותה כל כך, היא מייצגת אותו בכבוד ומתלבשת בהתאם למעמדה. אף פעם לא צעקני, מרושל או לא מחמיא למידותיה. לצד הסטייל המנצח היא משדרת חמימות והיא נעימה, נגישה וטבעית. הבריטים למדו להעריך את התנהלותה של מידלטון, במיוחד כאשר כל שני וחמישי מתפרסמת שערורייה אחרת במשפחתה של מייגן מרקל.

קייט מידלטון צילום Karwai Tang/WireImage

במסגרת ביקורם התארחו מידלטון והנסיך במוזיאון לאמנות, V&A, השוכן בדנדי, במרחק קצר מאוניברסיטת סנט אנדרוז בה השניים למדו. במסגרת הביקור, הדוכסית, חובבת צילום ידועה, העניקה נאום קצר ובו היא סיפרה כיצד ביקרו במוזיאון יותר מ-300 אלף איש תוך מספר חודשים וכי זהו הישג מרשים. מידלטון אף ציינה שמדובר בשיתוף פעולה נהדר בין אנגליה לסקוטלנד. "אני מקווה שהמוזיאון יעניק השראה לאחרים בכך שיראה לכולם למה ניתן להגיע כשקהילות שונות משתפות פעולה".

קייט מידלטון סקוטלנד צילום: Mumby/Indigo/Getty Images

ויליאם וקייט מידלטון צילום  Karwai Tang/WireImage

קייט מידלטון צילום  Max Mumby/Indigo/Getty Images

קייט מידלטון צילום  Ian Rutherford - WPA Pool/Getty Images

 

קייט לבשה את אותו מעיל ב-2012

קייט מידלטון בסנט אנדרוז צילום  Arthur Edwards - WPA Pool/Getty Images

 

והנה היא ב-2013

קייט מידלטון צילום: Chris Jackson/Getty Images)