ביונסה בהריון עם תאומים!

הזמרת המצליחה בעולם בישרה לכל עוקביה שהיא ובעלה ג'יי זי עומדים להפוך בקרוב הורים לתאומים. הכוכבת הולידה לפני חמש שנים את בתם, בלו אייבי וכהרגלה, גם הפעם היא בישרה על ההריון בשיא הסטייל

הזמרת המגה מצליחה, ביונסה נואלס ובעלה המפיק והמוזיקאי, ג'יי זי, עומדים להפוך להורים מאושרים בפעם השנייה. לפני כמה שעות, הכוכבת העלתה תמונה הורסת במיוחד, החושפת בטן עגלגלה, לחשבון האינסטגרם ובישרה לכל מיליוני עוקביה שהיא מצפה לתאומים. אם לדייק, היא כתבה כך: "אנחנו רוצים לחלוק אתכם את אהבתנו ואושרנו. התברכנו כפליים הפעם. אנחנו אסירי תודה על כך שמשפחתנו תגדל בשניים, ומודים לכם על איחוליכם. -הקרטרים".

"We would like to share our love and happiness. We have been blessed two times over. We are incredibly grateful that our family will be growing by two, and we thank you for your well wishes. – The Carters"

התמונה הזו גרפה יותרמ-7 מיליון לייקים ושברה את כל השיאים של אינסטגרם. כן, קווין בי השאירה אבק קים קרדשחאן, קנדל ג'נר ושאר האיט גירלז ברשת. לא ברור למה כולם לקחו את הבשורה בכזו התרגשות. אולי משהו בתמונה עשתה להם את זה, אולי העובדה שביונסה היא באמת ה-סטארית של אמריקה ואולי כי לאנשים באמת אין חשק להתעסק בשום דבר אחר.

לפני חמש שנים, נולדה בתם הבכורה בלו אייבי וגם את ההריון ההוא, בישרה ביונסה באופן מפתיע וייחודי ממש, כאשר בסוף הופעתה, בטקס פרסי ה-VMA, הודיעה לכולם בלייב. מה אגיד? ביונסה היא ללא ספק, אחת הדמויות המשפיעות והחזקות בעולם הבידור. נדמה שהיא השיגה הכל בחיים האלה: תהילה, קריירה מצליחה, אהדה, אהבה, כסף, השפעה וכעת – גם הרחבת המשפחה.

היא אחת הבודדות שהגיעו למעמד הזה בלי טובות מאף אחד אלא בזכות כשרון אדיר, כריזמה ממגנטת וניהול חכם. בהחלט ניתן לפרגן לבחורה המדהימה הזו, שבנתה קריירה מפוארת מגיל צעיר במיוחד ולא הפסיקה להפתיע כבר כמה שנים טובות רבים הופתעו מהבשורה כעת, מאחר ונשמעו עד לא מזמן חריקות בזוגיות עם ג'יי זי. נפוצו שמועות רבות, על בגידות ולא היה ברור מה נסגר עם הזוג.

אך הצמד, ה-פאוור קאפל הרווחי ביותר אבר, כנראה שרד יפה את השמועות והביאו לנו חדשות מרעישות ששימחו את כל העוקבים. הנה התמונה המקסימה. נראה כי על הסטיילינג עבדה פה לפחות 9 חודשים.

ביונסה בהריון