בוקר עם בעלי חיים ומעשים טובים

סלבס רבים הגיעו לתמוך ולעזור, לגורים שהובאו למקום על ידי "תנו לחיות לחיות", למצוא בית חם. לאות הזדהות הם נכנסו לכלוב. אין כמו מטרות נעלות כדי לחמם את הלב לקראת הסופ"ש

אתמול, יום ד׳, השיקה אפליקציית סנופי המיועדת לקהילת אוהבי החיות, את נוכחותה באפסטור באירוע ראשון מסוגו בישראל, המתמקד ברשתות החברתיות ובפריצות לייב בפייסבוק. לתוך כלוב, המדמה את הכלובים במכלאות, נכנס מישל טרוני, מר ישראל לשעבר ואושיית רשת הידוע באהבתו לבע״ח ויצא במסע התרמה וקריאה לאימוץ תוך יצירת תכנים המשודרים בלייב בפייסבוק.

החל מהשעה 10:30 בבוקר, עת כניסתו של טרוני לכלוב התקיימו כ-5 פריצות לייב שכללו תכנים מגוונים בינהם  דניס, סמיון ואחרים אשר הצטרפו למישל ולקחו חלק פעיל בגיוס, לירון רביבו בילתה עם טרוני מספר שעות בכלוב ולקחה חלק פעיל בקריאה להורדת האפליקציה שמשמעותה תרומה של כסף לבעלי החיים, ראיון קצר עם רותם זיסמן כהן מספר הצפיות עומד על מעל מיליון צפיות עם נתון מדהים נוסף – מקום ראשון באפסטור.

אימוץ כלבים

שני חזן הגיעה מלווה בסוכן האישי רונן אור צרפתי ומיד התפנתה למלאכה והחלה לשווק את שילה הגורה שדי מהר מצאה כמה בתים פוטנציאליים, ליהיא גרינר הגיעה לביקור קצר בין פגישות שיחקה והצטלמה עם הגרה הגורה שרביבו ממש לא עזבה לרגע,שירלי בוגנים שסיפרה לנוכחים על אהבתה לכלבים וכן על המשמעות של לגדול עם בע״ח הצטלמה והפגינה בקיאות בצרכים של בעלי החיים, לי לוי הגיעה חמושה בחטיפי בריאות לכלבים שארוזים כמתנות, האכילה את הגורים ואף טעמה בעצמה כשנשאלה האם זה באמת טעים.

עוד הגיעו להזדהות, מיטל דה רזון שהצטרפה לטעימה של לי לוי, אנה ארונוב שהודיעה שמצאה אהבה חדשה – הגורה הגרה ואף העלתה סטורי לאינסטוש במטרה למצוא לה בית בהקדם, השחקנית ענת וקסמן שרק השבוע התבשרנו על הצגה חדשה ומפתיעה בכיכובה שתעלה בקרוב (להציל את אשת המערות – התשובה הנשית!), דנה רון שידועה כפעילה למען בעלי חיות העלתה לייב מהאירוע והגיעה מלווה בבן זוגה יריב נתי ועם כלבתם הפרטית העונה לשם מישמיש.

אימוץ כלבים

כל הנכחים הגיעו בתרומה מלאה ועל חשבון זמנם החופשי ומתוך אהבה אמיתית לבעח. כאמור, סנופי תורם 1₪ על כל הורדה וכרגע גויסו מעל ל-20 אלף ₪. היום יסתיים האירוע, בשעה 22:00 יצא מישל טרוני ויבשר כמה תרומות נאספו והאם הגורים אומצו. אפליקציית סנופי – השוואת מחירים וקנייה של מזון וציוד לבעלי חיים, פותחה במהלך כשנה וחצי על ידי משה בלומנקרנץ, אבינועם בלומנקרנץ ואבי בן תורה.

האפליקציה מיועדת לבעלי כלבים וחתולים ונותנת כלי השוואת מחירים און ליין וכן רכישת מוצרים או שרותים (וטרינרים, מספרות ועוד) בקלות וביעילות. האפליקציה מהווה יתרון לצרכן שיכול לחסוך עד כ-30% ברכישה החודשית וכן מהווה כלי נוח לחיפוש שרותים כגון: וטרינרים, ספרים, מאלפים ועוד.

אימוץ כלבים אירוע

אירוע אימוץ כלבים

אימוץ כלבים

 

** הכותבת היא רוז רווה, יחצנית האירוע