בון ג'ובי חוזר להופיע בישראל!

ב-25 ליולי בפארק הירקון תופיע להקת בון ג'ובי האגדית ואנחנו מחלקים כרטיסים אז לא לפספס את האירוע המוזיקלי הלוהט ביותר של הקיץ!

תתחילו לחגוג: להקת בון ג'ובי תגיע לארץ להופעה בלתינשכחת ואתם בהחלט יכולים להתחיל להתרגש מהבשורה. לא מובן מאליו בימים אלה וכנראה שרוג'ר ווטרס לא הגיע אליו עדיין. למי שלא בקיא או הספיק לשכוח: מדובר בלהקה שהפכה לאייקון של מוזיקת הרוק האמריקאית נחשבת לאחת הנמכרות ביותר ברוק האמריקאי. הצלחתם נמשכת כבר מעל לשלושה עשורים וב-14 באפריל 2018 נכנסו להיכל התהילה של הרוק אנד רול בקליבלנד ארה"ב לאחר שקיבלו מעל למיליון הצבעות ממעריציהם (ב-2006 נכנסו אל היכל התהילה הבריטי).
מכירותיהם הגיעו למעלה מ-40 מיליון תקליטים בארה"ב וכ-130 מיליון תקליטים ברחבי העולם. בין להיטיה המוכרים של הלהקה ניתן למנות את השירים: "Wanted Dead or Alive", "It's My Life", "You Give Love a Bad Name", "Always","Have A Nice Day", "Livin' On A Prayer". מגזין הבילבורד דיווח כי סיבוב ההופעות של בון ג'ובי, The Circle Tour, הוא הרווחי ביותר (פעמיים תוך שלוש שנים) לשנת 2010 עם הכנסות של $146,507,388. ב-3 באוקטובר 2015 הופיעה הלהקה בפעם הראשונה בישראל, לעיני כ-55,000 צופים בפארק הירקון, במסגרת סיבוב ההופעות "!Bon Jovi Live".
בון ג'ובי צילום יחצ
רוצות כרטיס זוגי להופעה, שתתקיים ב-25 ליולי בפארק הירקון? תמלאו את הטופס למטה ואולי תהיו בין הזוכות!
הקריירה המפוארת של בון גו'בי החלה, כמו רבים לפניו, בצעירותו. בגיל 13 הוא הקים את להקתו הראשונה בשם "Raze". כאשר היה בן 16 הכיר את דייוויד בריאן והקים להקה בשם "Atlantic City Expressway". בקיץ 1982 סיים בון ג'ובי את לימודיו והחל לעבוד באולפן, שם הקליט מספר שירי דמו ושלח אותם לחברות תקליטים רבות, אך לא קיבל מענה. ב-1983 הגיע בון ג'ובי לתחנת רדיו מקומית בניו יורק והשדרן ג'יפ הוברט הציע לו הצעה: תחנת הרדיו תכלול את שירו "Runaway" באלבום אוסף של אמנים מקומיים.
בון ג'ובי הסכים והשיר "Runaway" החל להתנגן בתחנות רדיו אזוריות באזור ניו יורק. בזכות הפרסום שצבר השיר, פנו מספר חברות תקליטים אל בון ג'ובי והוא החליט להקים להקה רצינית יותר.
בון ג'ובי צילום יחצ
בון ג'ובי פנה לדייוויד בריאן ואילו זה פנה בתורו לבסיסט אלק ג'ון סאץ' ומאוחר יותר למתופף טיקו טורס. טורס היה מתופף מנוסה שכבר שהקליט בין היתר מספר שירים עם מיילס דייוויס ועם צ'אק ברי. לאחר מכן, צירפה הלהקה את ריצ'י סמבורה לאחר שהאחרון פנה לבון ג'ובי בסיומה של אחת ההופעות וביקש ממנו להבחן כגיטריסט ללהקה.
סמבורה היה אף הוא נגן מנוסה שהשתתף בסיבוב הופעות עם ג'ו קוקר ונבחן באותה תקופה גם ללהקת קיס. מיד לאחר הקמת הלהקה, השתתפה הלהקה במספר הופעות במועדונים מקומיים, בעיקר כלהקת חימום. באחת מההופעות משכו את תשומת לבו של מנהל ההקלטות דרק שולמן, שמיהר להחתים את הלהקה בחברת "מרקורי רקורדס". לפני הוצאת האלבום הראשון, חיפשה הלהקה הצעירה שם; באותו הזמן, שינה סולן הלהקה את שמו מג'ון בונג'יובי (John Francis Bongiovi), לג'ון בון ג'ובי (Jon Bon Jovi) והלהקה החליטה להשתמש בשם משפחתו החדש כשם ללהקה באופן קבוע.
ג'ון בון ג'ובי צילום יחצ
[youtube lDK9QqIzhwk nolink]
[youtube SRvCvsRp5ho nolink]
[youtube vx2u5uUu3DE nolink]
[youtube KrZHPOeOxQQ nolink]
[youtube mh8MIp2FOhc nolink]
[youtube Ahf2B_eZUc4 nolink]
[youtube 9BMwcO6_hyA nolink]
בון ג'ובי צילום יחצ

בתאריך ה-25 ביולי 2019 תתקיים בפארק הירקון בתל אביב הופעה של להקת בון ג'ובי, שחוזרת לישראל כארבע שנים אחרי הופעתה הקודמת פה, שהביאה לפארק הירקון כ-55 אלף מעריצים ישראליים. הלהקה, שהפכה זה מכבר לאייקון של מוסיקת הרוק האמריקאית ואף נכנסה להיכל התהילה של הרוקנרול בשנה שעברה, הוציאה עד היום 22 אלבומים, מחזיקה ב-25 פרסי מוסיקה והופיעה עד היום לעיני מעל 35 מיליון איש.

רוצות לקבל כרטיס זוגי להופעה של בון ג'ובי ב-25 ליולי בפארק הירקון? תמלאו את הטופס ואולי תהיו בין הזוכות!