אשלי גרהאם: "תקפו אותי מינית"

דוגמנית המידות הגדולות המפורסמת בעולם חושפת בספר חדש גילויים חדשים ומפתיעים, כגון הפעם שבחור צעיר הכריח אותה לגעת באיבר מינו או איך היא חגגה במסיבות עם קוק ואקסטזי וכמעט סולקה מסוכנות הדוגמנות

בדרך כלל הדוגמנית אשלי גרהאם מככבת בתמונות, כאשר היא לבושה בבגדי ים ומציגה את עצמה ללא פוטושופ. עד היום היא בעיקר עודדה דימוי גוף חיובי ושיתפה איך היא התמודדה בעבר עם שיימינג גוף. אך גרהאם גם עברה עוד כמה דברים מורכבים בחיים, אותם היא מגלה כעת בספר אוטוביוגרפי חדש, "A New Model: What Confidence, Beauty, and Power Really Look Like". כן, שם ארוך לספר אבל זה לא ימנע ממנו להפוך לרב מכר.

הדוגמנית המפורסמת למידות גדולות חשפה איך יום אחד, הבן של חברי ההורים שלה, הכריח אותה לגעת באיבר מינו. הוא היה בן 18 והיא רק בת עשר והחוויה הטראומטית קרתה בזמן שהייתה לו זקפה בחדר הכביסה, לאחר ששחו ביחד בבריכה. בזמנו גרהאם נבהלה וברחה מהחדר אבל התקרית גם עוררה אצלה שאלות רבות ומטרידות לגבי כל מה שקרה שם ולגבי מין בכלל. כך סיפרה בראיון על הספר. מבחינתה, אין מספיק מודעות למצבים האלה והיא מאמינה שחשוב לדבר על זה.

כמו כן, גרהאם סיפרה איך אביה זרק לה פעם הערה שפגעה בה מאוד, אחרי שביקרו בסוכנות הדוגמנות שלה. הוא הסכים עם סוכני הדוגמנות של "פורד" ואמר לה שאולי כדאי שהיא תוריד במשקל.

2016 - מה הכי עניין את מיליון הגולשות של סלונה. צילום מהאינסטגרם של אשלי גרהאם

אולי עוד יעניין אותך לקרוא:

מעריציה של אשלי גרהאם זועמים: "היא רזתה!"

אשלי גרהאם חושפת צלוליט

הדוגמנית, שמקדמת אהבה עצמית חשפה שהיא גם התנסתה בעבר עם סמים, כגון קוק ואקסטזי. ימי ההוללות שלה נרשמו כאשר היא עברה להתגורר בניו יורק והתחילה לדגמן. הסיבה שהיא צרכה אותם הייתה כדי להיות "פופולרית", לדבריה. כידוע, סמים הם חלק קבוע מהנוף של אנשי אופנה רבים ודוגמניות מתחילות נכנעות ללחצים החברתיים מתוך רצון להיות חלק מהסצנה, להרגיש קוליות לכאורה ולא להיות אאוטסיידריות. אבל היא כמעט פגעה בקריירה שלה, לאחר שגרהאם פספסה פעם טיסה, בגלל שחגגה ערב לפני ולא הייתה מאופסת. והסוכנות כמעט זרקה אותה לכל הרוחות. "הגעתי לתחתית", סיפרה.

אשלי גרהאם בגד ים

גרהאם התנצלה בפני הסוכנים ושינתה את התנהגותה. היא לא פספסה טיסה בחיים לאחר הסיפור הזה. מה שעזר לה לטפס בקריירה ולהפוך עם הזמן לאחת הדוגמניות המלאות המצליחות בעולם, שקטפה כמה הישגים משמעותיים, כמו לככב על שער ה"ספורטס אילוסטרייטד". כמובן, איני מתרגשת מהווידוי שלה על סמים כי כנראה שכל דוגמנית שנייה שם לקחה, לוקחת או תיקח. נראה כי דרשו מגרהאם לחשוף "מידע סנסציוני" והיא ממש נאלצה לדוג עמוק בזיכרון.

מי שביקרה לא מזמן בארץ, כדי להעביר הרצאה בכנס, מקווה שהספר שלה יעזור לנשים ודוגמניות בפרט לא להיכנע ללחצים, לאהוב ולקבל את גופן, לעמוד על שלהן ולא להיבהל מחוויות לא נעימות שיכולות לקרות לכל אחת. אני מניחה שהספר זה יהפוך לרב מכר עולמי כי היא כבר ביססה לעצמה מעמד של שגרירת דימוי גוף עם מיליוני עוקבים נלהבים שצמאים לכל פיסת מידע מכיוונה. בינתיים, נחכה לעוד תמונה סקסית שלה עם קימורים וללא פוטושופ. אף פעם לא ימאס לנו.

צילום: אינסטגרם של גרהאם