אפרת דור כובשת את השטיח האדום

בבכורת הסרט "אשתו של שומר גן החיות", צעדה השחקנית המבטיחה לצד המועמדת לאוסקר ג'סיקה צ'סטיין ונראתה פשוט נפלאה בשמלת ערב ארוכה ומחמיאה בגוון בננה

לא רק גל גדות מככבת בימים אלה בהוליווד אלא גם השחקניות הישראליות אפרת דור ושירה האס, שצעדו על השטיח האדום באל.איי בפרמיירת הסרט "אשתו של שומר גן החיות", בו הן משחקות.

בעוד האס לבשה שמלה שחורה שעיצב דרור קונטנו (מי שהיה אחראי לשמלה של מירי רגב בפסטיבל קאן והציג בשבוע האופנה האחרון בתל אביב), הייתה זו דור שהפגיזה הופעה נפלאה בשמלה ארוכה בגוון בננה. בפרמיירה לסרט דור והאס פיזרו גלאם איכותי לצידה של השחקנית והמועמדת לאוסקר, ג'סיקה צ'סטיין. בהחלט ריספקט!

הלוק של דור הזכיר לי את השיק של לילי קולינס, עליה כתבנו פה לא מזמן. האודם האדום התאים בול לשמלה הארוכה בצבע בננה והעניק למראה הזה הרבה סקס אפיל הוליוודי מפעם. הקלאץ' הלבן פחות עשה לי את זה אבל מה לעשות, אי אפשר לקבל את כל מה שרוצים. לפחות היא לא צעדה בקרוקס והתאימה את עצמה למעמד.

אפרת דור בשטיח האדום

הסרט,  דרמה היסטורית בהפקה אמריקנית-צ'כית, צולם בפראג וכוכביו הם צ'סטיין ויוהאן הלדנברך הבלגי, המגלמים את בני הזוג זבינסקי שמנהלים גן חיות בוורשה ובמקביל הסתירו תושבים יהודים בין הכלובים. לא ברור עדיין מה סדר גודל התפקיד של דור אך הסרט עולה בקרוב לאקרנים בארץ. דור היא אחת השחקניות המבטיחות בארץ והיא השתתפה בסדרות הטלוויזיה "אולי הפעם", "החיים זה לא הכל", "מסודרים", "מעורב ירושלמי", "אחת אפס אפס" וב"עספור" – שם היא כבר זכתה לתשומת לב רבה.

אפרת דור עם ג'סיקה

בימים אלו מצטלמת דור לסדרה "greenhouse academy" עבור netflix, שהינה עיבוד אמריקאי לסדרה ״החממה״ הישראלית. הסדרה עתידה להיות משודרת בנטפליקס בנובמבר 2016. לא ברור אם דור בדרך להצלחה עולמית כי היו כבר כמה שחקניות ישראליות שהבליחו בתפקיד נחמד פה ושם בסרטים הוליוודיים אבל אחר כך נעלמו. היחידה שבאמת הצליחה להגיע מפה לטופ היא גל גדות, בזכות גילום דמות אייקונית הפונה לקהל מיינסטרימי עצום.

המראה של דור הזכיר לי את הלוק של קולינס בזמנו אבל לילי מנצחת לטעמי:

לילי קולינס

אם להסתמך על חשבון האינסטגרם של דור, נוצר בזמן הצילומים חיבור מוצלח בינה לצ'סטיין. לצד תמונה של שתיהן היא כתבה: "היתה לי הזכות לעבוד עם האישה הזאת, הנפש החזקה, עדינה ומקצועית הזאת. למדתי ממך רבות, כמה מוכשרת את וכמה תשומת לב את שמה על כל פרט. כמה את רצינית לגבי האמנות הזאת וכמה את רגישה ומעניקה כקולגה. תודה לך אהובתי".