''אפקט מייגן'' מאיים על קייט מידלטון

ארוסתו של הנסיך הארי, מייגן מארקל, מתגלה כפאשניסטה נבונה בעלת סגנון אופנתי קלאסי שמאיימת על מעמדה של קייט מידלטון. לא עבר שבוע מאז אירוסיהם וכבר נוצר "אפקט מייגן" כשכל פריט שלנראתה בתוכו נמכר תוך שניות

אם לשפוט לפי האהדה בה מתקבלת ארוסתו של הנסיך הארי, מייגן מארקל, בבריטניה, לדוכסית מקיימברידג', קייט מידלטון, יש כמה סיבות לדאגה בימים אלה כי מעמדה כנציגת בית המלוכה הפופולארית ביותר נמצא בסכנה.

עוד לא עבר שבוע מאז הכרזת האירוסין של מייגן והנסיך הארי וכבר נוצר "אפקט מייגן", שמשמעותו שכל פריט שלובשת כוכבת "Suits" לשעבר הופך תוך שניות לסולד אאוט. את עוצמת ההשפעה שלה ראינו כאשר השניים תועדו בסוף השבוע מנופפים ידיים ומפזרים חיוכים לכל עבר במסגרת ביקור באקדמיה נוטינגהאם. מעבר למפגן האהבה המרטיט, ניכר הסטייל האופנתי הקלאסי של מארקל.

Prince Harry & Meghan Markle Visit Nottingham

פאשניסטה חדשה נולדה ומארקל הופכת למובילת דעה בכל הנוגע לטרנדים. מעיל הטרנץ' הלבן (של מותג האופנה הקנדי "LINE") שלבשה בתמונות האירוסין נחטף מהקולבים ומהאתר תוך דקות וכעת היא זוכה למחמאות על בחירת מעילה הארוך בצבע כחול נייבי (של מותג קנדי בשם "Mackage" ועלותו 750 דולר) שהתאים באופן מושלם למעילו של הנסיך הארי. מתחת למעיל לבשה מארקל חצאית קאמל ארוכה בסגנון צבאי וסריג גולף שחור. בחירה מחמיאה ונצחית שלא היתה מביישת את הנסיכה גרייס קלי המנוחה. מגפי הזמש שלה (שלמות!) הם של מותג האופנה קורט גייגר ואת ההופעה השלימה עם תיק סקוטי של Strathberry שעלותו 667 דולר.

מארקל והנסיך צילום: Christopher Furlong/Getty Images

Prince Harry & Meghan Markle Visit Nottingham

מארקל הציגה בפני מעריציה החדשים הופעה קולית אך לא נשית ורומנטית כמו מידלטון, שבהופעתה הפומבית המשותפת עם הנסיך ויליאם לאחר אירוסיהם, הופיעה עם כובע, כפפות וצעיף. כבר עכשיו ניתן לעמוד על הסגנונות השונים שלהן ולצפות להבדלים בולטים בין מידלטון האריסטוקרטית למארקל הגלאמית.

אם להאמין לפרסומים הרבים שנפוצו בבירת התה, מידלטון מוטרדת מהיחס החם שזוכה לה מארקל שמסתמנת כיריבה אופנתית. החיוך הכובש, השיק נטול המאמץ והעובדה שרבים מעדיפים את הנסיך הארי, תורמים לסקס אפיל של הזוג.

מייגן עם התיק  Chris Jackson/Getty Images

מארקל רגילה להופעות על השטיחים האדומים ולחיי גלאם הוליוודיים בעוד שמידלטון מגיעה מרקע יותר סולידי. מאז שמידלטון הפכה לאשתו של הנסיך ויליאם היא גיבשה סטייל אופנתי ששילב בחוכמה בין גבוה לנמוך ועד מהרה נוצר "אפקט קייט". ניתן לצפות שמארקל תדע לשחק את המשחק עד הסוף מאחר ומראש בחירותיה יהיו קוליות יותר ופחות "מפונפנות". הלוק שלה הוא טבעי מאוד, יופיה אקזוטי ותווי פניה משדרים נעימות וחמימות.

מייגן מארקל יהלום

עוד מוקדם להספיד את האפקט של מידלטון, הנמצאת בהריון שלישי אבל ללא ספק, הממלכה הבריטית צמאה לזוג הארי ומייגן שנראים בכל הזדמנות מאוהבים בטירוף. אנשים כבר מחכים בדריכות להופעות הבאות של הזוג, שמפיח שמחת חיים ורעננות שטרם נראו בבית המלוכה. עד אז, אני מקווה שכבר אשיג את מגפי הזמש שלה.

מייגן והנסיך ביחד Andy Stenning - WPA Pool/Getty Images