אסתי גינזבורג מצטלמת לקמפיין חדש

שלושה חודשים אחרי לידת בנה השני, מציגה הדוגמנית אסתי גינזבורג בטן שטוחה בצילומי הקמפיין החדש וגורפת ים של מחמאות

הדוגמנית אסתי גינזבורג ילדה רק לפני שלושה חודשים את בנה השני והיום כבר התייצבה בבטן שטוחה לצילומי הקמפיין החדש לקולקציית הקיץ של "גולברי".
גינזבורג, שחזרה עם בעלה, איש העסקים עדי קייזמן, מנופש אקזוטי בתאילנד, עוררה הרבה תגובות פליאה ברשת מגולשים שפרגנו לה על הגזרה החדשה. בעבר היא התראיינה לא מעט על ההתמודדות שלה עם המשקל ונשים ראו בה סמל ליופי נשי וכמי שמייצגת מבנה גוף בריא וסקסי. היא לא הרעיבה את עצמה כדי ליישר קו עם הציפיות בתעשיית האופנה ועדיין הפכה לאחת הדוגמניות האהובות והמצליחות בארץ.

 "אין לי שום רצון לעודד רזון, נשים לא צריכות להיכנע לתכתיבים החברתיים, לכל אישה יש את הגוף שלה וזה בסדר. כל אישה צריכה להרגיש איך שהיא רוצה להרגיש ולא איך שאומרים לה להרגיש! בעיני רזון קיצוני זה לא יפה ולא בריא ואני עדיין לא נחשבת מהדוגמניות הרזות. אני דווקא אוהבת את זה. יותר חשוב מה אני מייצגת ולא איך שאני נראית".

אסתי גינזבורג צילום סיימון אלמלם

נשים רבות נוהגות להרגיש רע עם עצמן, לאחר שהן רואות איך סלבריטאיות מפורסמות כגון יעל גולדמן ורותם סלע, משתחלות לסקיני ג'ינס דקה אחרי הלידה וחשות תסכול אל מול תמונות מהסוג שהציגה גינזבורג. קשה להאשים אותן אבל אין לאף אחד מושג מה עשתה גינזבורג כדי להוריד במשקל, אולי היא התאמנה כל יום, שלוש שעות עם מאמן צמוד ואולי היא אכלה חצי עלה חסה ואם להאמין לדבריה, היא פשוט זזה כל הזמן: "שני ילדים זה לא כמו ילד אחד, אני כל היום מתרוצצת בניהם ומתזזת", היא אומרת "אני אומנם מתאמנת ואוכלת בריא כמו תמיד אבל ללא ספק החיים כאימא משפיעים, כרגע אני במשקל יותר נמוך ממה שהתחלתי את ההיריון".
למרות שזה כמעט הפך לעניין שבשגרה, לשמוע על דוגמניות שמציגות בטן שטוחה אחרי זמן קצר, אסור לנשים לחשוב שזה הנורמה. לכל גוף יש את הזמן שלו והגיוני שדוגמנית צעירה שמצטלמת לקמפיין חדש תאמץ אורח חיים קפדני יותר כי פרנסתה קשורה למראה שלה. תענוג לראות את גינזבורג בתמונות נטולות המאמץ שמציגות את יופיה הטבעי, שהולך ומשתבח עם השנים.
אסתי גינזבורג אינסטגרם
אסתי גינזבורג אינסטגרם
אסתי גינזבורג אינסטגרם
est11

 אסתי גינזבורג צילום: יניב אדרי

אסתי גינזבורג צילום יניב אדרי