אמל קלוני והתאומים נחשפים

לאחר חודשים רבים בהם התאומים של ג'ורג' ואמל קלוני לא נחשפו לציבור, קיבלנו הצצה נדירה לעברם ואם לשפוט לפי תמונות הזוג מאירוע יוקרתי בניו יורק, הם עדיין מאוהבים מתמיד

אמל וג'ורג' קלוני עושים הכל על מנת שלא יהיו נגישים לתקשורת, הם בנו ארמון ממודר ורכשו את כל אמצעי הבטיחות הקיימים כדי להבטיח שבני משפחתם יהיו בטוחים. לא מפתיע אם כך שברגע שאמל הפציעה בניו יורק ביום חורפי עם התאומים אלה ואלכסנדר המאורע הפך למגה ויראלי ברשת.

עד היום לא זכינו לקבל הצצה לעבר היורשים המפורסמים אבל כנראה שאמל חשה נינוחה יותר סביב קונספט החשיפה והסתובבה בחוץ בלי הרבה חשש. קשה לראות למי השניים דומים אבל התאומים מקסימים ויפים, כמצופה.

James Devaney/GC Images

אל החורף הניו-יורקי יצאה אמל ממלון ארבע העונות לבושה בשיא השיק במכנסי עור, מגפיים של סטיוארט וייצמן, וסט מנומר וכובע צמר.

אמל קלוני והתאומים (Photo by James Devaney/GC Images)

אמל וג'ורג' עלו לכותרות בחודש האחרון לאחר שפורסמו שמועות רבות שהשניים כבר לא מנהלים מערכת יחסים זוגית וכי חיי הנישואין עלו על שרטון. הזוג לא הגיב אבל הפפראצי לא הצליח ללכוד אף פריים שלהם ביחד, לא ביום הנישואין שלהם ובכלל. כנראה שהם הבינו שהגיע הזמן לצאת אל האור או שהשמועות היו רק שמועות כי שניהם נראו שמחים ואוהבים באירוע יוקרתי בניו יורק, "United Nations Correspondents Association Awards" אליו הגיעה עורכת הדין לזכויות אזרח כדי לקבל פרס נכבד כ"האזרחית הגלובלית של 2018".

אמל וג'ורג' צילום  James Devaney/GC Images

בעןד שג'ורג' נראה כמו ג'נטלמן מושלם בחליפת טוקסידו אלגנטית, אמל הופיעה בשמלה מדהימה בכחול-לבן של J. Mendel ונאמה בחריפות על היחס המשפיל שמפנה נשיא הברית, דונלד טראמפ, לעיתונאים שנמצאים בימים אלה כדבריה "תחת מתקפה חסרת תקדים". לצד טענות אלו, הזכירה אמל את הרצח הנתעב של עיתונאי ה"וושינגטון פוסט", ג'מאל חשוגי באיסטנבול והתייחסה גם לסלידתו של ג'ורג' מהנעשה. זו הפעם הראשונה בה הוא מזוהה עם דעות קיצוניות נגד ממשל טראמפ.

אמל וג'ורג' צילום  James Devaney/GC Images

אמל וג'ורג' צילום  James Devaney/GC Images