אמל קלוני בשמלת לילך מהסרטים

השחקן והבמאי, ג'ורג' קלוני תועד בפסטיבל הסרטים של ונציה לצד אשתו, עורכת הדין האלגנטית, שהפגיזה שמלה נשית ונפלאה שהזכירה לנו מהו גלאם אמיתי

בחורה עם מחשב נייד

בקיץ האחרון ג'ורג' ואמל קלוני, שהפכו להורים טריים, בעיקר בילו באיטליה ולא נראו לרגע מותשים (כמצופה ממי שאחראיים לתינוקות תאומים). מגוריהם מתפצלים בין טירתם בברקשיר לביתם באגם קומו הפסטורלי וראינו אותם בעיקר מבלים בארוחות ערב רומנטיות עם חברים או על סירות, מפליגים לתוך הלילות הקסומים. גולשים רבים העבירו ביקורת על צמד החמד בטענה שהם לא דואגים לאלה ואלכסנדר, מטפחים אורח חיים ראוותני במיוחד ומשאירים את התינוקות לגדול אצל מטפלת כל היום.

יותר מכך, נפוצו שמועות רבות על כך שאמל בכלל לא נשאה את התאומים בבטנה ושנעזרה באם פונדקאית. גולשים העלו את תיאוריית הקונספירציה באינספור דיונים וציינו שזה פשוט לא הגיוני שהיא לא צולמה אפילו פעם אחת עם בטן גדולה ו"פשוט נעלמה" מהרדאר במהלך כל החודשים בהם הייתה בהריון מתקדם. בעידן בו צלמי פפראצי נמצאים בכל פינה, העניין באמת תמוה אבל בכל התצלומים שלה אחרי הלידה אפשר לראות שהיא העלתה קצת במשקל (מה שמחמיא לה מאוד).

שמלת לילך

עכשיו השניים תועדו בפסטיבל הסרטים ה-74 של ונציה, שם הוקרן סרט בבימוייו של קלוני, "Suburbicon", בו משחקים מאט דיימון וג'וליאן מור. אבל עם כל הכבוד אליו, מי שגנבה את ההצגה הייתה אשתו אמל, בשמלה אנינה ונשפכת בצבע לילך של ורסאצ'ה. עורכת הדין בת ה-39 פיזרה גלאם הוליוודי ישן וטוב, עם תסרוקת מדהימה שהחמיאה לתווי פניה ואודם אדום-בורדו שהתאים לגוון עורה. כמצופה מסלבריטאית איי ליסט, היא בהחלט יודעת לתת שואו על השטיח האדום והבחירות שלה תמיד אלגנטיות ומרשימות.

אמל לילך

גם קלוני היה נראה לשם שינוי כמו כוכב קולנוע בטוקסידו שחור, פפיון ומשקפי השמש (וסופסוף הזניח את הג'ינס הרחב ונעלי ההתעמלות הלבנות). תגידו מה שתגידו על שני אלה, אבל להתלבש הם יודעים.

אמל בשמלת לילך