אמל קלוני בהריון עם תאומים

הכוכב ההוליוודי ועורכת הדין המצליחה מצפים לתאומים וכעת נותר רק לגלות: היכן יגורו? אימה של אלמודין סיפרה לתקשורת שהיא מצפה לבן ובת. בקיצור, רק נחת

בחורה עם מחשב נייד

לאחר אינספור שמועות, פורסם באתרים המובילים בעולם, שג'ורג' קלוני ואמל אלמודין מצפים לתאומים. כן, ממש כמו ביונסה, שהודיעה על כך בפוסט שהפך מגה ויראלי. כבר לפני כמה חודשים נפוצו דיווחים, באתרים זניחים, על הריון צפוי אבל לקח כמה זמן לקבל אישור רשמי לכך ולמרות שהם עצמם לא מגיבים, הקרובים להם לא מסתירים את התלהבותם.

לא ברור אם זה מה שפילל לעצמו, הכוכב ההוליוודי, 55, שסיפר לא פעם על איך הוא אינו מעוניין להפוך לאבא אבל כנראה שהוא יצטרך להתרגל למציאות ולהתכונן ללילות ללא שינה. מבחינת אלמודין קלוני, 39,  נכתב שהיא השתוקקה להקים משפחה כבר זמן רב. נינה, אימה של עורכת הדין המצליחה, הפועלת למען זכויות אזרח, בישרה שהיא ובעלה נרגשים מאוד וכי הם מצפים לבן ולבת וכי היא אמורה ללדת ביוני הקרוב. לצלמי הפפראצי  תהיה לא מעט עבודה הקיץ הזה.

מה שלא ברור הוא היכן יגור הזוג. בעבר פורסם שאלמודין קלוני מעדיפה להתגורר בלונדון, שם היא מבילה תיקים משפטיים רציניים, בעוד שקלוני מעדיף לחיות באל. איי. מה שבטוח, הם יצטרכו למצוא הסדר המקובל על שניהם בקרוב כי יהיה קצת קשה לפרפר בין שני בתים. אני כבר מדמיינת את אצל מקריאה להם זכויות אזרח לפני השינה ואת ג'ורג' מתחפש לרופא כדי לבדר אותם. אידיליה.

אולי עוד יעניין אתכן:

הצעת הנישואין של ג'ורג' קלוני: "25 דקות של עינוי סיני"

האם ג'ורג' קלוני ואמל אלמודים בדרך לגירושים? 

ביונסה בהריון עם תאומים

 

אמל וגורג'

מים

מקור סיפר בתקשורת שכאשר ג'ורג' ואמל קיבלו את הבשורה על כל שהם מצפים לתאומים, הם הופתעו וקצת נלחצו כי מבחינתם, תינוק אחד הוא מספיק אבל כעת הם "שמחים". הם לא מאמינים שבעוד כמה חודשים הם יהיו הורים. אימה של אלמודין קלוני, אשר מתגלה כטיפוס תקשורתי פתוח, גם שיתפה שלדעתה קלוני יטהיה אחלה אבא. היא הוסיפה שהשניים ביקרו אותה ואת בעלה, ניק, כדי לבשר להם את החדשות המרעישות. "זה היה רגע מרגש ואינטימי מאוד עבור כולנו".

אז זהו, בנות. ברור לי ששברתי את לבכן אבל נפרגן לאיש ונאחל לו רק הצלחה. אז שיהיה להם רק נחת. כפול 2!