אמא של בת חן סבג: "אורנה בנאי מדהימה!"

בעקבות הידיעה על הזוגיות החדשה שנרקמה בין אורנה בנאי לבת חן סבג, יצאה אמה של יוצרת "מטומטמת" להגנתן. "עצוב לי שיש עדיין בעולמנו אנשים שחיים בעולם חשוך כגון ימי הביניים"

אורנה בנאי. צילום: פיני סילוק

רומן הקיץ הלוהט של אורנה בנאי ובת חן סבג, עורר המון אמוציות ולא מעט תגובות שליליות מאז שנחשף בתקשורת. מתברר שגולשים רבים עדיין חיים בימי הביניים ונגועים בלסבופוביה קשה, עליה כתבנו פה. מי שלא נלחצה מכל המהומה, היא אמה של סבג, רבקה, שפרגנה בענק לצמד הטרי ׁ("אני מבסוטה!") ולא חששה להתבטא בנושא.

בידיעה, שפורסמה ב"וואלהNEWS", צוטטה סבג מברכת בפוסט שהעלתה לפייסבוק את הזוגיות השנויה במחלוקת בין הקומיקאית ליוצרת הסדרה "מטומטמת".

"בת יפה וחכמה ומוכשרת שלי, גאה בך ובבחירות שלך", כתבה והוסיפה: "הבת שלי מאושרת ואנחנו מאושרים יחד איתה באמת!!! חוצמזה אורנה אדם מקסים!".

בת חן סבג ואורנה ביחד

גם סבג נאלצה להתמודד עם עדר של משמיצים אך לא חששה מלהביע את עמדתה מול התגובות החשוכות:

 "עוד לפני היותי 'אמא' קיבלתי את העובדה שלאדם בהיותו אדם יש זכות לחיות את חייו לפי רצונו, השקפותיו ונטיותיו!", כתבה. "עצוב לי שיש עדיין בעולמנו אנשים שחיים בעולם חשוך כגון ימי הביניים וכגון איראן של היום, כתבתי את הדברים מליבי ולא בגלל שהייתי חייבת!".

רבקה סבג סטטוס

רבקה סבג סטטוס

בעולם בו עדיין ישנם הורים שלא מקבלים את ילדיהם כפי שהם ומתביישים אם גילו שיש להם בת לסבית או בן גיי, התגובה של סבג יוצאת דופן ומחממת את הלב.