אליזבת הרלי בביקיני בגיל 51

הכוכבת הבריטית והאקסית המיתולוגית של יו גרנט הוכיחה שהגיל הוא רק מספר והיממה את כולם עם תמונה הורסת שלה בבגד ים. כמה נחמד לראות שהעולם לא שייך לדוגמניות צעירות

את אליזבת הרלי אני עוד זוכרת כ"הפנים של אסתי לאודר", כמי שעלתה לכותרות בשמלת סיכות מדהימה של ורסצ'ה וכזוגתו לשעבר של יו גרנט, שנאלצה להתמודד עם הפרשה המביכה ההיא, בו השחקן נתפס במכוניתו עם נערת ליווי באמצע אקט מסעיר. עם השנים היא הפכה למעצבת אופנה, שיחקה בכמה סרטים וסדרות ובעיקר נחקקה בתור ונסה קנסינגטון בסרט של מייק מאיירס, "אוסטין פאוורס: מרגל עם סגנון". בהמשך היא הופיעה ב"המרגל שתקע אותי".

לאחרונה שמה עלה שוב לכותרות, לאחר שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונות הורסות בביקיני והוכיחה שהגיל הוא באמת רק מספר. מגיבים  רבים החמיאו, למי שכבר סגרה 51, על כך שהיא נראית פגז ולא רק לגילה. דוגמניות בנות עשרים יכולות בהחלט לקנא בה ונשיןם מבוגרות יותר יכולות להתנחם בכך שישנן נשים שמשתבחות עם הזמן ואין סיבה לא לחשוף את הגוף ברשתות החברתיות.

אם תהיתן מהיכן בגד הים הנחמד, אז הרלי דגמנה את הביקיני פרי עיצובה. כמו שניחשתן, היא בהחלט עשתה לו שירות לא רע,לאור הסיקור שהתמונות פה קיבלו בכל העולם. כמובן, זה לא אמור להפתיע, אותנו שישנן נשים נראות נהדר גם בגיל חמישים, פשוט אנחנו חיות בחברה המטמטמת אותנו בכל הנוגע למרדף הבלתי פוסק או הגיוני אחר נעורים. נשים רבות לא מרגישות נוח להעלות תמונות שלהן בבגדי ים מחשש "מה יגידו".

אם הייתן צריכות עוד המחשה, לכך שהגיל אינו מהווה פקטור, אז הנה היא האלי ברי ההורסת וגוף הביקיני שלה.

אליזבת' הארלי

 

אליזבת' הארלי בביקיני

 צילום: מתוך אינסטגרם