אירוע הפתיחה של חודש האשה הבינלאומי 2017

עד כמה אנחנו נעים בעקבות הכסף ומה חשיבותו בעידן דיגיטלי שמאפשר ידע חופשי על חשבון סחר חופשי? בתאריך 2.3.2017 יתקיים אירוע בו ישתתפו יוצרים במדיומים שונים לצד אמניות שמביאות נקודת מבט העולם המרשרש

עד כמה אנחנו נעים בעקבות הכסף? בעולם בו כסף הוא שם המשחק, אתם מוזמנים להסתכל לערב אחד לכסף בעיניים. ב 2.3 יערך אירוע בבית המידות שכולו עוסק בשאלה מה המקום של כסף בחיים שלנו. ביום חמישי, 2.3.2017 , יתקיים בבית המידות (לילינבלום 23 תל אביב), ערב חד פעמי ובועט של התרחשות אמנותית ומוזיקלית שתפעיל כל שריר וחוש בגוף.

שלוש אוצרות, ממיזמי התרבות והאמנות "Get ARTYtude" ו- "ASH artline" יפגשו לערב אחד בו ישתתפו יוצרים במדיומים שונים, לצד אמניות שמביאות נקודת מבט נשית על העולם המרשרש. את הערב ילווה ליין-אפ מוזיקלי מרגש שיזמין אתכם לנוע  בין חיפוש חסר תוחלת לבין מסע מרגש עשיר מלא סיפוק . האירוע, בסימן נשים יוצרות עיר, מטעם עיריית תל אביב-יפו, יפתח את אירועי חודש האישה הבינלאומי 2017.

בעולם בו 5% מאוכלוסיית העולם מחזיקה ביותר מ 50% מהנכסים של כדור הארץ, עולה השאלה האם לא איבדנו את המטרה לחיים שלנו על כדור הארץ? האם בעל המאה חייב להיות בעל הדעה וכמה אנחנו משלמים על זה? כסף משנה את פניו כל עת מגיע במופע אחר עד כדי וירטואלי לחלוטין, האם גם פנינו משתנות בעקבותיו?

כאשר אנחנו מדברים על הזמן הקצוב שיש לנו לבלות כאן בואו להתחבר אל אומנות מוזיקה והרבה אנרגיה ותיסחפו למסע מרגש שכסף הוא רק אמצעי. האם הוא מסנוור אותנו בנראות הנוצצת שלו עד כדי עיוורון, מה אנחנו מוכנים לעשות בשבילו? וכמה הוא מגדיר אותנו.

באירוע יציגו:

קבוצת AES+F, אורי קרין, איתי זלאיט, אמן סודי, אנטולי דילדוביץ’, גיא שובל, גליה קלדרון ומאיה בר, דורית פיגוביץ גודארד, חגי אייזנברג, חן ורסאנו, טל זנזורי, יואב רודה, יעל עמית, לירון כהן ותהילה חכימי, נירית רכבי, עסיס, רון גואטה, שגיא אשין, שירי בין ורוני בהט, שירלי שור, שירי שלב, שלום שמואלוב, תמיר רקושקין, cookielaimo, Tula Art and SFOG.

על המוזיקה:
Nadav Dagon – Live האמן נדב דגון במופע תופים לייב וייחודי של מוזיקת טכנו מלודית שלא תשאיר אף אחד אדיש.
Sheimus K – גיל שיימוס קורי חלק מ'דב גומי' טכנו גרופ בועט מתל אביב.

יום חמישי 2.3.2017 | 20:00 | בית המידות (לילינבלום 23 תל אביב)

70 ₪  https://www.eventer.co.il/artnight

60 ש"ח למנויי דיגיתל

הנה עוד כמה יצירות:

דורית גודביץ גודאר

עיניים מלפפונים יצירה

חן ורסנו

טל זנזורי

קוקי מון

שגיא אשיןההזמנה:

הזמנה לאירוע תרבות