איפה ראינו את השמלה הזו קודם?

הדוגמנית אסתי גינזבורג הפציעה ב"קאן" בשמלה נוצצת בצבע זהוב-כסוף והזכירה לנו מפורסמת ישראלית שלבשה אותה לפניה לפרמיירה הוליוודית. אז למי היא מחמיאה יותר?

הסיוט הגדול של נשים הוא להגיע לאירוע ולהיתקל במישהי עם אותה שמלה בדיוק. אמנם אסתי גינזבורג לא נתקלה בקאן במפורסמת אחרת עם אותו לוק מנצנץ אבל היא הזכירה לנו את הופעתה הנחקקת של השחקנית הישראלית הכי לוהטת בעולם כיום. גינזבורג הגיעה לאירוע של תכשיטי "שופארד" עם שמלת הסטרפלס הכסופה-מוזהבת של דולצ'ה גבאנה ולא בטוח אם ידעה שגל גדות כבר כיכבה איתה בפרמיירה ההוליוודית של הסרט "השכנים של ג'ונס", שם שיחקה לצד ג'ון האם ואיילה פישר.

עם כל אהבתי לאסתי, השמלה הזו החמיאה לגדות יותר. גינזבורג נראית חיוורת בתוכה ולטעמי הוא גם פחות הולם את מבנה גופה. השמלה מתאימה לנשים גבוהות עם לוק גבעולי כמו של גדות, שגם הוסיפה ללוק טאץ' גלאמי בזכות האודם האדום-בורדו והשיער המורם. בכלל, השמלה עצמה מהודרת כמו תכשיט וכל המוסיף גורע. בעוד שגדות הפנימה יפה את חוק ה"לס איז מור", שמרה על מראה נקי ולא הכבידה על ההופעה הנוצצת ממילא, גינזבורג הוסיפה שרשרת, צמיד ומספר טבעות על אצבעותיה ונראתה "אובר מתוכשטת".

יש מצב שחברת התכשיטים פשוט ביקשה מגינזבורג להעמיס על עצמה את כל החנות ולא היה לה נעים לסרב כי בכל זאת, היא הוזמנה לשם. בדרך כלל מומלץ לבחור פריט אחד וזהו, אחרת המראה המתקבל הוא מתאמץ מדי ובמקרה הזה, אפילו תכשיט בודד נראה טו מאץ'.

אסתי גינזבורג

אסתי גינזבורג ב"קאן"

 גל גדות

גל גדות בשמלה נוצצת