איך לבחור בר או פאב?

איך לבחור בר אשר יספק את הבילוי האופטימאלי? להלן מספר טיפים אשר יסייעו במטרה.

ברז חבית בירה

ישיבה בבר או פאב מהווה כבילוי המועדף על אנשים רבים ובגלל הביקוש הרב, כך גם היצע הברים והפאבים הינו גבוה במיוחד. כמובן שיש גם מקרים יוצאי דופן, כך לדוגמא, מי שמתגורר בקיבוץ או ישוב, יאלץ להסתפק לרוב בהיצע נמוך יותר של אפשרויות כמו: הפאב של הקיבוץ, הפאב של הקיבוץ השכן – או לחילופין, נסיעה לעיר הקרובה.
אז כאן יכולה לעלות השאלה, איך לבחור בר אשר יספק את הבילוי האופטימאלי ולהלן מספר טיפים אשר יסייעו במטרה:

הגדרת הציפיות
אז לפני שאתם ניגשים להליך הבחירה בפועל של בר או פאב, ההמלצה היא להגדיר את הציפיות שלכם ממנו לדוגמא: האם אתם מחפשים בר לבילוי זוגי רומנטי שקט, האם אתם מחפשים בר לבילוי עם חברים וכחלק מכך, בא לכם על יותר "עניין" ו"אקשן", האם אתם מחפשים בר בשביל לחגוג בו אירוע מסוים וכיוצא בזה..
מעבר לכך, כדאי שתנסו להגדיר את הציפיות שלכם מאותו בר – בין אם זה לגבי המיקום, בין אם זה לגבי קהלי היעד של אותו הבר, בין אם זה לגבי הסגנון הקונספט וכיוצא בזה..
ברגע שתבינו את מלוא הציפיות שלכם מאותו בר יהיה לכם קל יותר להתמקד בברים רלוונטיים ולבחור בסופו של דבר את הבר המתאים ביותר.

התפריט
אנחנו חיים בעידן הדיגיטל ואחד היתרונות של התקופה טמון בעובדה שבאמצעות לחיצת כפתור פשוטה תוכלו להיחשף לתפריטים של הברים השונים – וזה כולל הן לתפריט האלכוהול והן לתפריט האוכל אשר מוגש במקום.
כך שאם יש לכם העדפות מסוימות כמו: וודקה של מותג מסוים או מנות אוכל מסוגים מסוימים תוכלו לבסס את הבחירה בבר גם על הנושא הזה.
מעבר לכך, באמצעות התפריט תוכלו לקבל את התמונה לגבי המחירים באותו הבר ולוודא שהוא אכן מתאים לתקציב שלכם – כידוע, יש ברים שכונתיים שנחשבים ל"זולים" יותר (וגם התפריט שלהם יהיה בסיסי יותר) ומהצד השני יש ברים מיוחדים ויוקרתיים.

ברז חבית בירה

האווירה והעיצוב
כידוע, האווירה והעיצוב של הבר משפיעים במידה רבה על הבילוי והחוויה וכך גם כמובן, סוג המוזיקה שתתנגן ברקע – כאשר, בנושא הזה לכל אחד יכולות להיות ההעדפות שלו.
אז במידה ולא יצא לכם לבקר טרם לכן באותו הבר, באפשרותם להסתייע בתמונות – כאשר, ניתן למצוא תמונות של ברים ברחבי הרשת וברשתות החברתיות השונות.
חשוב לציין שלא מעט ברים מקיימים ערבי קונספט שונים ודואגים לרענן ולשנות את הסגנונות המוזיקאליים ולכן, כדאי להתעדכן גם בנושא הזה – בעיקר אם יש לכם העדפות ברורות בנושא.

חוות דעת והמלצות
דרך נוספת אשר תאפשר לכם לקבל את התמונה לגבי בר מסוים עוברת בחיפוש אחר חוות דעת והמלצות.
אם יש לכם חברים "בליינים" תוכלו לדבר איתם, לשתף אותם במה שאתם מחפשים ולקבל מהם המלצות לברים רלוונטיים.
דרך נוספת לקבלת המלצות וחוות דעת עוברת ברשת האינטרנט – שם תוכלו לקראו חוות דעת של גולשים לגבי ברים שונים.

פרטים נוספים
ישנם עוד מספר פרטים שמומלץ לשים עליהם דגש בהליך בחירת בר או פאב לבילוי ובין היתר: שעות וימי הפעילות של אותו הבר (יש לוודא שהבר בכלל פועל בזמן המבוקש על ידיכם), מקומות חנייה זמינים, מד הרעש באותו המקום וכיוצא בזה..
ככל שיהיו לכם יותר פרטים כל תוכלו לקבל את התמונה המלאה והמקיפה לגבי אותו בר ולבצע את הבחירה הטובה ביותר וכמובן, להעלות את הסיכויים שלכם ליהנות מבילוי מהנה, חווייתי ואיכותי. מכיוון שאת רוב המידע תוכלו לקבל דרך הרשת, אתם גם לא ממש צריכים להתאמץ בכדי לקבל את אותו המידע.